Kto zabiera Twoje pieniądze?

Robert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: IPE biznes, finanse
IPE
biznes, finanse

Kolejna zacna książka R. Kiyosaki, żadna szkoła nam o tym nie powie, korzystajmy z tych informacji i z tego poglądu póki mamy czas :) Resztę książek muszę już kupić, ponieważ w mojej miejskiej bibliotece wszystkie książki tego autora są wypożyczane na bieżąco, nie jestem w stanie "wstrzelić się" w kolejkę, z drugiej strony - dobrze to świadczy :)

Klasyka. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozszerzyć wiedzę o finansach osobistych.

• Ksiązki biznesowe,motywacyjne
  • Rozwój osobisty
  • Ekonomia
  • Biznes
  • NP Ekonomia
  • Inwestowanie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kto zabiera Twoje pieniądze?