Wędrówka dusz

2020-01-29
2020-01-29
Magdalena Wysmyk

Polecam dla osób chcącym zgłębić temat reinkarnacji - bardzo ciekawa lektura
Dla mnie za dużo było dialogów z sesji z klientami, czasami się dłużyło przez to

Polecam dla osób chcącym zgłębić temat reinkarnacji - bardzo ciekawa lektura

Książka w genialny sposób porządkuje i uzupełnia wiedzę jaką zdobyłem wcześniej na ten temat. Jest to moim zdaniem najbardziej wyczerpujący i usystematyzowany zbór informacji na temat tego co dzieje się z nami po fizycznej śmierci i jak ten cały proces krok po kroku przebiega.
O ile książki o rozwoju duchowym zmieniły mój sposób podejścia do życia takim jakie ono jest o tyle ta książka zmieniła całkowicie mój sposób postrzegania celu i sensu życia a co za tym idzie moich oczekiwań wobec niego. Zredukowała też mój lęk przed śmiercią.
Ponadto książkę tą dostałem tuż po śmierci mojego Taty i muszę przyznać że pozwoliła mi ona w łagodniejszy sposób przejść to bardzo trudne dla mnie doświadczenie. Wiele z opisanych w jej treści procesów komunikowania się zmarłych z pozostającymi w żałobie żywymi doświadczyłem bezpośrednio na sobie a treść książki pomogła mi te procesy łatwiej zrozumieć.

Zmieniła moje postrzeganie życia. Poruszyła mnie i pragnę zgłębić temat. Momentami musiałam oderwać się od słuchania, aby móc uporządkować sobie to co właśnie usłyszałam. Na pewno sięgnę po kolejne pozycje dr Newtona!

Przeczytałam kilka rozdziałów, ale zdecydowanie nie mam zaufania co do wiarygodności tej książki. Nie wciągnęło mnie też nawet z nastawieniem, że to może być ciekawe science-fiction. Niedoczytałam.

Inspirująca podróż. AKCEPTACJA i ZAUFANIE - słowa, które są jeszcze bardziej utwierdzone we mnie po przeczytaniu tej książki.
Jeśli "coś" pcha Cię w stronę podjęcia jakiejś decyzji, kroku (przy którym serce radośniej bije),ale wydaje się to głupie i nierozsądne, to bardzo prawdopodobne, że takie nie jest - a wręcz przeciwnie.

Uważam że każde życie ma sens. Nic nie dzieje sie bez przyczyny :) A skutki to nauka dla każdego z nas :)

Jest to książka, która na pewno warto przeczytać, temat który warto zgłębić.

Książki dr Newtona starają się przybliżyć nam tematykę metafizyczną i kompletnie niepoznaną. Są to jednak zdecydowanie jednostronne pozycje- dużo jest w nich opowieści potwierdzających tezy autora ale też brak jest jakichkolwiek innych- czy zaprzeczających czy chociaż dających nam (czytelnikom) możliwość samodzielnego podjęcia decyzji i zachęcenia do zgłębienia tematu.
Mnie ta kwestia bardzo zmęczyła. Bo to jednak trochę tak jakby ktoś stwierdził, że jabłka są jajami feniksów i na potwierdzenie tego napisał książkę rozwijającą ten temat i przytaczającą wyłącznie argumenty potwierdzające tę tezę.

Bardzo intrygujący jest temat duszy- jej istnienia/nieistnienia, pojawiania się w ciałach czy tego co się z nią dzieje po śmierci. Jednak wydaje mi się, że nadal jest i będzie to temat niepoznany.

Jest to książka, która na pewno warto przeczytać, temat który warto zgłębić.

Wierzę , że wszystko dzieje się w życiu z jakieś przyczyny . I to , że trafiła do mnie ta książka , gdy mam tak wiele pytań związanych z bratnią duszą . Może nie było w niej aż tylu odpowiedzi na pytania odnośnie bratniej duszy , ale dotyczy wielu aspektów życia i rozjaśnia wiele rzeczy :). Bardzo ciekawa .

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co czeka nas po śmierci polecam książkę WĘDRÓWKA DUSZ, a po więcej info zapraszam na wideo recenzję książki:

Książka otwierająca nowe spojrzenie na kwestię naszej duchowości oraz tzw. życia po śmierci. Na podstawie przeprowadzonych sesji regresji hipnotycznej pacjenci Dr Newtona byli w stanie dotrzeć do swoich wspomnień ukrytych w zakamarkach podświadomości i nadświadomości. Te doświadczenia pokazują nam, że życie ludzkie ma głęboki sens i z każdym wcieleniem zdobywamy nową wiedzę dzięki której możemy wzrastać zbliżając się do Źródła.
Na przestrzeni lat kształtując własną filozofię i poszukując sensu istnienia, kolejny raz przekonałam się jak bardzo kwestie reinkarnacji są mi bliskie i spójne z moją wizją świata.