Niesamowita pisanka

Okładka książki Niesamowita pisanka
Tom B. Stone Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 23) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Szkoła przy cmentarzu (tom 23)
Easter egg haunt
Da Capo
2000-01-01
2000-01-01
Anna Kołyszko

więcej Więcej

Każda ksiązka z serii "Szkoła przy cmentarzu" potrafiła zaskoczyć. Bardzo fajna seria.
Zabawne zaskakujące i przerazajace historie, świetny absurdalny humor.

Seria oczywiscie dla dzieci, ale nigdy nie mogłam się oprzeć tym ksiązkom, jak już dzieci je pożyczyły w bibliotece i przyniosły do domu.

Na półkach: , , , , , , ,

Sweetaśny milutki, malutki króliczek? Okazuje się, że tak nie do końca. Może być też ogromny, wstrętny, straszny królik, choć nie chce się w to wierzyć.
Kolejne super świetne opowiadanie!
Gorąco polecam!

Ciekawa, wciągająca książka, która myślę, że zainteresuje każdą młodą osobę.

Książka zachęca do czytania już od najmłodszych lat. Niemożna się od niej oderwać. Jedna z moich ulubionych z serii.

Ciekawa książka,polecam całą serię!!!

zdecydowania kolejna z serii, które nałogowo pochłaniałam - zabawne były te historie

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Z dzieciństwa
  • Szkoła przy Cmentarzu
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Niesamowita pisanka