Ala Makota. Osiemnastka.

Okładka książki Ala Makota. Osiemnastka. Małgorzata Budzyńska
Okładka książki Ala Makota. Osiemnastka.
Małgorzata Budzyńska Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Ala Makota (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Ala Makota (tom 4)
Świat Książki
2006-01-01
2006-01-01
Ala Makota osiemnastka literatura młodzieżowa

Życie przyszłej maturzystki nie wygląda różowo: w domu niesnaski i kiepski nastrój, mnóstwo nauki, obawy o przyszłość ... Tata jest bezrobotny, mama wyczerpana, ukochany Tomek nie przysyła e-maili. Ponadto najbliższym otoczeniu pojawiają się choroby. Czy to nie za dużo na jedna osiemnastolatkę? Może jednak zdarzy się coś co pozwoli Ali na odrobinę optymizmu ...?
Fajna książka, pisana w formie pamiętnika, dla nastolatek o nastolatce. Czyta się szybko, a sama Ala budzi sympatię ;) Polecam!

Fajna...

Na półkach: , , , , , , ,

Tak samo ciekawa jak wszystkie części z tej serii. Zachęcam do przeczytania. =)

Tak samo ciekawa jak wszystkie części z tej serii. Zachęcam do przeczytania. =)

Tak dobra jak zawsze ;D

Tak dobra jak zawsze ;D

Nie zachwyciła mnie. Jedynie przypomniała, że zawsze po burzy wychodzi słońce. Niby takie oczywiste, a jednak...Podobały mi się cytaty, które autorka umieściła prawie na każdej stronie książki.

Maturzystka :D

Maturzystka :D

Lekko i przyjemnie się czyta. Książka na jedno popołudnie.

Lekko i przyjemnie się czyta. Książka na jedno popołudnie.

Ala- sfrustrowana i zakochana, zaskakująco dobrze radzi sobie z "kłodami, które życie rzuca jej pod nogi".

Bardzo fajna książka ;) Jest ona utrzymana w takim samym klimacie jak wcześniejsze części ;)

książka na jeden wieczór :)

książka na jeden wieczór :)

Przez ostatnie części Ali naprawdę przechodziłam z przymusem. Na początku była spoko ale potem szkoda gadać.

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Ala Makota

Dodaj cytat z książki Ala Makota. Osiemnastka.