Koszmarny Karolek i Bestia Boiska

Okładka książki Koszmarny Karolek i Bestia Boiska Francesca Simon
Okładka książki Koszmarny Karolek i Bestia Boiska
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak Cykl: Koszmarny Karolek (tom 14) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek (tom 14)
Horrid Henry and the Football Fiend
Znak
2006-01-01
2006-01-01
Maria Makuch
koszmarny karolek dla dzieci

Pierwsza książka o Koszmarnym Karolku przeczytana. Śmieszna i zabawna, bardzo nam się podobały psikusy Koszmarnego Karolka. Niewiem czy po tej książce syn będzie nadal grzeczny jak dawnej ;) zobaczymy.... no wzór do naśladowania do końca dobry to nie jest ;) ale ubaw mieliśmy podczas czytania. Będziemy czytać inne części o Karolku.

Czytałam Mikołajka,Mateuszka,pomyślałam,że dobrze byłoby przeczytać jakieś historyjkę o Karolku.Nadarzyła się okazja i pożyczyłam ją od mojej koleżanki.
Cieszę się że zapoznałam się z "Koszmarnym Karolkiem i bestią boiska".Książka jest ciekawa i bardzo szybko się ją czyta przez dużą czcionkę i obrazki,jednak co chwilę się śmiałam i nie chciałam oderwać oczu znad opowieści o tytułowym bohaterze.Niby książeczka dla dzieci,a wywołała u mnie ból brzucha ze śmiechu.Dla relaksu jest w sam raz nawet dla starszych czytelników.

Książka zawiera cztery opowiadania:

1. Koszmarny Karolek i dziennik Damianka - moim zdaniem najgorsze opowiadanie z tej pozycji była strasznie nudna i bezsensu
2.Koszmarny Karolek i bestia boiska
3. Koszmarny Karolek i wielkie zakupy- świetna opowieść uśmiał się przy niej do łez mama Karolka i on bardzo zabawny sposób robią zakupy
4. Koszmarny Karolek i jego arcywróg

Przypomina mi się dzieciństwo :D

Przypomina mi się dzieciństwo :D

Ta część nie spodobała mi się- opowiadania są nudne :(

Ta część nie spodobała mi się- opowiadania są nudne :(

Bardzo wciągająca książka o Koszmarnym Karolku

Bardzo wciągająca książka o Koszmarnym Karolku

Nieźle przerobił dziennik Damianka ale miałam ubaw ;)

Nieźle przerobił dziennik Damianka ale miałam ubaw ;)

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

Raczej poleciłabym starszym dzieciom do samodzielnego czytania. Dla mnie i mojego dziecka (dziewczynka 5 lat) mało ciekawe.

W tym tomie Karolek: poprawia dziennik Damianka, walczy o bilety na bardzo ważny mecz, idzie z mamą na ciuchowe zakupy i próbuje wrobić Wyniosłego Władzia lubującego się w kserowaniu.

• Dzieciństwo
  • Biblioteka