Mistrz piorunów

Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Ulysses Moore (tom 8) literatura dziecięca
Ulysses Moore. Il maestro di felmini
literatura dziecięca
Bożena Fabiani
przygoda

Na półkach: , , , ,

'Mistrz piorunów' jako druga książka drugiego cyklu Ulysessa Moore'a jest zdecydowanie lepsza od swojej poprzedniczki. W przeciwieństwie do 'Ukrytego miasta' akcja toczy się szybko od samego początku, przygoda goni przygodę i choć dalej brakuje mi lekkości pierwszej serii, naprawdę nie jest źle :)

Cieszy mnie wielowątkowość, która pojawiła się w tej lekturze. Nie ma już...

bardzo mroczna, tajemnicza i najbardziej zakręcona ze wszystkich części po prostu cudowna

Okazuje się właśnie, że to czego się dowiedzieliśmy o Wrotach Czasu z pierwszych sześciu to bardzo mała część olbrzymiej tajemnicy. To praktycznie nic.

W poprzednim tomie Jason, Julia oraz Rick poznali Anitę, która z odnalazła dziwny dziennik, który nie tylko służy do zapisywania notatek. "Mistrz piorunów" jest...

Bardzo dobra książka, którą szybko się czyta.Polecam

Bohaterowie się rozdzielają. Każdy z nich jednak przeżywa niezwykłe przygody. Polecam!

Recenzja na blogu --> http://wswiecieksiazkow.blogspot.com/2015/10/ulysses-moore.html

Rewelacja! :) <3

Fajne, fajne ;)

Super!Bardzo szybko i przyjemnie się czyta.Pochłonęłam w kilka godzin.Autor zakończył w najciekawszym momencie.Czas na kolejną część.Polecam!

Świetna!

• Chcę w prezencie
  • Z biblioteki
  • Pierdomenico Baccalario
  • Młodzieżowe

Pierdomenico Baccalario Mistrz piorunów
Pierdomenico Baccalario Mistrz piorunów