Kieliszek trucizny

Pierdomenico BaccalarioAlessandro Gatti Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Na tropie sensacji literatura dziecięca
I Gialli Di Vicolo Voltaire: Un bicchiere di veleno
Na tropie sensacji
literatura dziecięca
Jowita Lupa
zagadki

Książka opowiada o 13-letniej nikoli i 12-letnim sajmonie. Pewnego dnia dowiadują się...

Książka dla dzieci pozdrawiam 😊👍

Dobry kryminał dla dzieci, choć starsi też mogą przeczytać i dobrze się przy tym bawić.

Bardzo ciekawa kryminał. Mili bohaterowie. Nie spodziewałam się, że do tej książki będę mogła wstawić tak pozytywną recenzję. Od razu po przeczytaniu zaczęłam rozglądać się za kolejnym tomem. Ogólnie jestem bardzo miło zaskoczona i polecam ją wszystkim młodym fanom kryminałów.

Na półkach: , , , ,

Kieliszek trucizny to kolejna moja ulubiona książka. Bardzo mi się podobała. Odniosłam wrażenie, że jest czymś w stylu Sherlocka Holmesa w wersji dla dzieci. Uważam, że każdy kto lubi kryminały, (a zwłaszcza jeżeli jest dzieckiem) powinien przeczytać tą książkę.

Fajna książka aczkolwiek mnie nie porwała.

Fantastycznie wciągające przygody detektywów-amatorów z jednej paryskiej kamienicy. Dwójka nastolatków, emerytowany adwokat, listonosz, antykwariusz + jego mama piekąca nazdwyczajne ciasta, oraz ciemnoskóry wielbiciel internetu. Po prostu wciągnęłam sie na maxa w zagadkę kryminalną, nie mogąc doczekać sie jej rozwiązania. Kompletnie nie podejrzewałam kto za czym stoi....

Wspaniałe. Na prawdę taki mini kryminał. polecam.

Co prawda nie lubię powieści kryminalnych, ale kiedy byłam młodsza to były moje ulubione. Bardzo mi się spodobała. Polecam trochę młodszych czytelnikom :)

Ciekawe, ale za mdłe. Za luźne. Hmm...
Ilustracje pana Iacopo Bruno są znacznie lepsze :)

Świetna książka detektywistyczna! Autor wymyślił wspaniałe postacie i super wątek. Nie wiem co więcej pisać jest po prostu warta przeczytania. Na pewno szybko wypożyczę następną część. Polecam!

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2013
  • Domowa biblioteczka
  • P.D. Baccalario
  • 2012
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kieliszek trucizny