Artur i Zakazane Miasto

Okładka książki Artur i Zakazane Miasto
Luc Besson Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
literatura dziecięca
Arthur et la cite interdite
Egmont Polska
2004-10-01
2004-10-01
83-237-2081-9
Anna Trznadel-Szczepanek
Luc Besson Artur Minimki

więcej Więcej

Jak zwykle bardzo fajna lektura. :P

To była jedna z moich pierwszych książek fantasy, którą kupiła mi mama od razu po premierze. Była bardzo wciagająca i umilała mi czas. Myślę że idealna dla 4-to klasisty ;D

Na półkach: , , , , , ,

Od pierwszego rozdziału autor wprowadza nas w wspaniały świat dwu milimetrowych minimków. W powieści poznajemy Artura, Selenię i jej młodszego brata Batemasza, dostali oni ważną...

Artur, Selenia i Betamesz wyruszają w podróż dookoła Siedmiu Lądów. Muszą odnaleźć dziadka Artura, bo tylko on wie, gdzie jest ukryty skarb, który pozwoli chłopcu pokrzyżować plany pana Davido. Zadanie nie jest łatwe.

Od pierwszego rozdziału wprowadza nas w wspaniały świat dwu milimetrowych minimków. W powieści poznajemy Artura, Selenię i jej młodszego brata Batemasza,...

Bardzo mi się podobało, tylko żałowałam że nie zaczęłam od 1 części... (jeżeli dobrze pamiętam to nie jest pierwsza). Chciałam obejrzeć bajkę, ale nie mam się kiedy zabrać. Besson jest wyjątkowy - zwłaszcza jego film Leon Zawodowiec

Nie jest złe...

Moja ulubiona część przygód Artura, pełna dobrego humoru i zwrotów akcji.
Humor podkreślam, bo ta właśnie część rozśmieszyła mnie najbardzej ze wszytstkich. Są naprawdę śmieszne, komiczne i ironiczne sceny. A księżniczka będzie musiała wkońcu coś wyznać nad... pajęczyną(Ci co czytali-kojarzą o co biega).
Serdecznie polecam!

Dobrze czyta się tą książkę...

• Fantastyka
  • Dziecięce