Sztuka uważności

religia
WAM
2023-11-17
2023-11-17

Przepiękna książka, przepiękne refleksje o wierze, Kościele, byciu w społeczeństwie, z ludźmi i Bogiem. Bardzo kojąca.

Piękne rozważania, pełne czułości, odwagi, szerokiego spojrzenia. Bez kategoryzacji, dając nadzieję, że każdy z nas jest ogarnięty przez Miłość.
Rozważania na 4 tygodnie adwentu, mnie przeprowadziły przez Wielki Tydzień i również głęboko dotknęły.

Czasami mam wrażenie, że każdy dzień to wielka gonitwa i walka z czasem by sprostać codziennym obowiązkom. Wpadając w taki szybki rytm i czując się jak chomiczek w kołowrotku bardzo ciężko jest być uważnym i otwartym, a nawet wrażliwym na to co wokół. Po prostu pęd życia sprawia, że dostrzegamy coraz mniej.

Jeśli macie podobne odczucia to chciałabym polecić Wam książkę Macieja Biskupa - dominikanina, który jest autorem wartościowej pozycji ,,Sztuka uważności" od @wydawnictwo_wam.

Jest to książka, która towarzyszyła mi podczas Adwentu. Wkradła się w moje życie w idealnym momencie i zostawiła po sobie wiele refleksji na temat tego, jak zacząć żyć tu i teraz, dostrzegając piękno obecnych chwil. Książka, która uczy jak w codzienności odnaleźć spokój i miłość.

,,Uważność jest słuchaniem całym sobą."

[Współpraca recenzencka]

Wydawca: @wydawnictwo_wam
Data premiery: 22.11.2023

#wam #wydawnictwowam #biskupmaciej #sztukauważności #książkanadziś #nowość #bestseller #uwazność #wiara #szczęście #happiness #wewnetrznyspokoj #spokoj #dusza

Jeśli macie podobne odczucia to chciałabym polecić Wam książkę...

• .. priorytetowo!

Dodaj cytat z książki Sztuka uważności