Poprawczak nastroju

satyra
Narracje
2022-01-01
2022-01-01
humor nastrój pozytywne myślenie optymizm

Czasami potrzeba takiej książki, która pomoże przegnać negatywne myśli np. po ciężkim tygodniu. Jeżeli więc kiedykolwiek szukalibyście takiej powieści, to być może idealnym rozwiązaniem będzie „Poprawczak nastroju”. Ten zbiór opowieści jest bardzo krótki, więc można go przeczytać np. przed snem.

„Poprawczak nastroju” to 31 krótkich historii z życia wziętych, opatrzonych ilustracjami, które wyszły spod ręki Małgorzaty Jasionek. Autorka opisała takie sytuacje jak np. posiadanie pryszcza na czole (oraz to, co może być w nim pozytywnego) czy nieogar życiowy (komu czasami się to nie zdarza). Jest nawet tekst o sprzątaniu.

Potrzebowałam takiej lektury. Była bardzo fajną odskocznią od codziennego życia. Podczas czytania uśmiech nie opuszczał mojej twarzy. Powiem Wam jeszcze, że w opowiadaniu pt.: „Drzemkolub” odnalazłam cząstkę siebie. Dodam, że autorka wraz z Michaliną Tańską prowadzi podcast „Optymisja”, który dostępny jest na Spotify. Swoją drogą, bardzo go polecam.

„Poprawczak nastroju” to 31 krótkich historii z życia wziętych, opatrzonych...

Przyjemna lektura, która pomaga nabrać dystansu do wielu rzeczy. Świetna na prezent dla każdego, kto lubi się pośmiać. Faktycznie poprawia nastrój:)

Pełna humoru i z polotem książka, do której chętnie wracam w gorsze dni ;) wiec tytuł bardzo adekwatny :) oby więcej takich pozycji na rynku, bo to jednak coś nowego i świeżego.

Frajda z czytania i pełen relaks 🍀

Frajda z czytania i pełen relaks 🍀

Książkę kupiłem na Allegro na prezent, ale tak mi się spodobała, że zostawiłem ją sobie. Naprawdę bardzo życiowa i zabawna! Mój ulubiony rozdział to Menda Sapiens. Poprawia nastrój za każdym razem.

Świetna, zabawna książka. Przeczytałam 3 razy!

Świetna, zabawna książka. Przeczytałam 3 razy!

• Do polecenia dla dorosłych

Dodaj cytat z książki Poprawczak nastroju