Gossamer in the Darkness

Okładka książki Gossamer in the Darkness Kristen Ashley
Okładka książki Gossamer in the Darkness
Kristen Ashley Wydawnictwo: 1001 Dark Nights Press Cykl: Fantasyland (tom 5.5) fantasy, science fiction
Fantasyland (tom 5.5)
Gossamer in the Darkness
1001 Dark Nights Press
2022-04-19
2022-04-19
9781970077889
fantasy romance paranormal romance magic fantasy romance novela adult erotica witches

[...]
- 𝐌𝐨ż𝐞𝐬𝐳 𝐩𝐨𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚ć 𝐰 𝐭𝐞𝐣 𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐜𝐚ł𝐞 ż𝐲𝐜𝐢𝐞, 𝐭𝐨 𝐭𝐰𝐨́𝐣 𝐰𝐲𝐛𝐨́𝐫 - 𝐳𝐚𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚ł 𝐬𝐢ę 𝐩𝐫𝐳𝐲 𝐝𝐫𝐳𝐰𝐢𝐚𝐜𝐡 - 𝐀𝐥𝐞 𝐰𝐢𝐞𝐬𝐳, ż𝐞 𝐜𝐢𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐨 𝐭𝐲𝐥𝐤𝐨 𝐠𝐫𝐚 ś𝐰𝐢𝐚𝐭ł𝐚. 𝐁𝐞𝐳 𝐰𝐳𝐠𝐥ę𝐝𝐮 𝐧𝐚 𝐭𝐨, 𝐜𝐨 𝐳𝐫𝐨𝐛𝐢𝐬𝐳, 𝐛ę𝐝𝐳𝐢𝐞𝐬𝐳 𝐦𝐮𝐬𝐢𝐚ł ż𝐲ć, 𝐝𝐨ś𝐰𝐢𝐚𝐝𝐜𝐳𝐚ć 𝐬𝐭𝐫𝐚𝐭𝐲, 𝐛𝐨́𝐥𝐮, 𝐫𝐨𝐳𝐜𝐳𝐚𝐫𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐬𝐩𝐨𝐬𝐨𝐛𝐮, 𝐚𝐛𝐲 𝐬𝐢ę 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐭𝐲𝐦 𝐮𝐜𝐡𝐫𝐨𝐧𝐢ć.
𝐋𝐚𝐡𝐧 𝐮𝐧𝐢𝐨́𝐬ł 𝐫ę𝐤ę 𝐢 𝐝ź𝐠𝐧ął 𝐝ł𝐮𝐠𝐢𝐦 𝐩𝐚𝐥𝐜𝐞𝐦 𝐰 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧ę.
- 𝐈 𝐭𝐨 𝐨𝐝 𝐜𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐥𝐞ż𝐲, 𝐜𝐳𝐲 𝐝𝐨ś𝐰𝐢𝐚𝐝𝐜𝐳𝐲𝐬𝐳 𝐦𝐢ł𝐨ś𝐜𝐢 𝐢 ś𝐦𝐢𝐞𝐜𝐡𝐮 𝐎𝐩𝐮ś𝐜𝐢ł 𝐫ę𝐤ę 𝐢 𝐝𝐨𝐤𝐨ń𝐜𝐳𝐲ł:
- 𝐌ęż𝐜𝐳𝐲𝐳𝐧𝐚, 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐢𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐞𝐦 𝐳 𝐧𝐢ą ż𝐲ł. Ż𝐲𝐣 𝐰 ż𝐲𝐜𝐢𝐮 𝐩𝐞ł𝐧𝐲𝐦 𝐨𝐠𝐧𝐢𝐚, 𝐰𝐲𝐳𝐰𝐚ń, 𝐫𝐨𝐳𝐫𝐲𝐰𝐤𝐢 𝐢 𝐦𝐢ł𝐨ś𝐜𝐢. 𝐓𝐞𝐧 𝐜𝐳ł𝐨𝐰𝐢𝐞𝐤, 𝐭𝐲, 𝐭𝐨 𝐦𝐮𝐬𝐳𝐥𝐚. 𝐏𝐨𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚ń 𝐬𝐤𝐨𝐫𝐮𝐩ą 𝐥𝐮𝐛 𝐩𝐨𝐳𝐰𝐨́𝐥 𝐣𝐞𝐣 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐲ć 𝐬𝐢ę 𝐭𝐰𝐨𝐢𝐜𝐡 𝐜𝐢𝐞𝐧𝐢. 𝐓𝐨 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐰𝐨́𝐣 𝐰𝐲𝐛𝐨́𝐫. 𝐈 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐳 𝐝𝐨𝐤𝐨𝐧𝐮𝐣𝐞𝐬𝐳 𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐲𝐛𝐨𝐫𝐮.

𝗙𝗔𝗡𝗧𝗔𝗦𝗬𝗟𝗔𝗡𝗗 ! 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗬, 𝗖𝗭𝗔𝗥𝗨𝗝Ą𝗖𝗬 𝗜 𝗭𝗔𝗕𝗔𝗪𝗡𝗬 !
Nie jest tajemnicą, że uwielbiam książki 𝗞.𝗔. i że jest jedną z moich ulubionych Autorek wszech czasów, zaraz po "Norce" czytaj Nora Roberts 🥰
Ta nowela jest osadzona w świecie Fantasyland, pomocne jest zatem poznanie tej serii, przed zanurzeniem się w tej noweli. Świetna lektura z fantastycznymi postaciami, fabułą i romansem. Wspaniale było tam wrócić choć na chwilę.
Obowiązkowa pozycja dla fanów serii Fantasyland oraz twórczości 𝗞.𝗔.
𝗣 𝗢 𝗟 𝗘 𝗖 𝗔 𝗠 !

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

[...]
𝐋𝐚𝐡𝐧 𝐮𝐧𝐢𝐨́𝐬ł 𝐫ę𝐤ę 𝐢 𝐝ź𝐠𝐧ął 𝐝ł𝐮𝐠𝐢𝐦 𝐩𝐚𝐥𝐜𝐞𝐦 𝐰 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧ę.
- 𝐈 𝐭𝐨 𝐨𝐝 𝐜𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐥𝐞ż𝐲, 𝐜𝐳𝐲...

• 2023 miszmasz
  • W oryginale