Miłość na gwiazdkę

K.E. December
2022-12-03
2022-12-03

Okładka książki Moja prawda Rina Dark, K.E. December
Moja prawda Rina Dark, K.E. Dec...
Okładka książki Słodkie zapomnienie Rina Dark, K.E. December
Słodkie zapomn... Rina Dark, K.E. Dec...

❄️Recenzja❄️

"Miłość na gwiazdkę"

Autorka:@k.e.december_autorka

Cześć książkoholicy!

❄️Opowiadanie"Miłość na gwiazdkę", jest dość krótkie ponieważ ma około 69stron i po przeczytaniu czułam duży niedosyt.
Sama akcja szybko nabiera rumieńców,również fabula jest dość ciekawa,a chemia między bohaterami wyczuwalna.
Jest to lekka,momentami zabawna i pikantna historia świąteczna z bajkową scenerią w tle.
Jeżeli wciąż jesteście w nastroju świątecznym to polecam Wam to opowiadanie.

❄️Veronica jest dwudziestosześciolatką, podczas podróży na święta do matki wpada w zaspę, w miejscu gdzie ruch jest znikomy. Z ratunkiem przychodzi jej mężczyzna podróżujący w tym samym kierunku.Dziewczyna się lekko obawia nieznajomego lecz jest to jej jedyny ratunek. Na tym nie koniec ich przygód ponieważ przez coraz gorszą pogodę znów wpadają w zaspę.

Moja opinia 5/10

❄️Recenzja❄️

"Miłość na gwiazdkę"

Autorka:@k.e.december_autorka

Cześć książkoholicy!

Jest to lekka,momentami zabawna i pikantna...

Krótko, szybko i na temat. Miłość jest, zima i święta są, cud grudniowej nocy też więc brakuje tylko dzikiego i nagłego romansu... A nie, to też jest.

Przeczytałam kiedyś to opowiadanie w antologii „Świąteczna magia”. Pamiętam, że mi się podobało. Atmosfera ciepła i magiczna z nutą humoru i pożądania.

W opisie słowo „nieważne” zapisujemy łącznie.*

W opisie słowo „nieważne” zapisujemy łącznie.*

Gorąco dziękuję za możliwość udziału w bt dzięki organizatorce @k.e.december z cudowną antalogią Świąteczna Magia. Jest to cudowny zbiór opowiadań który rozwija każdy aspekt wyobraźni. Gorąco polecam przeczytać każdego opowiadanie ❤️❤️❤️

Opowiadanie przypadło mi do gustu . Świetna fabuła i super bohaterowie . Opowiadanie czytałam z Book Tour 😉 Polecam jak najbardziej 😉 .

Przyjemne opowiadnie w klimacie świąt. Szkoda, że takie krótkei

Przyjemne opowiadnie w klimacie świąt. Szkoda, że takie krótkei

Przyjemne opowiadanie w świątecznym klimacie

Przyjemne opowiadanie w świątecznym klimacie

"Miłość na gwiazdkę" to krótkie opowiadanie z bajkową zimową scenerią i świętami w tle. Ponieważ jest krótkie bo ma zaledwie 69 str. to jest idealne na wieczór, gdy chcemy coś przeczytać ale nie mamy za dużo sił, by długo czytać.

Veronika to młoda kobieta, która wybiera się do matki na święta. Nie lubi tego, bo jej matka jest dość specyficzną osóbką. Veronika ma dość udawania, by ją zadowolić. Jej związek z Sebastianem także nie należy do udanych i planuje go zakończyć. Jej podróż jednak zaczyna się pechowo. Pogoda , śnieg i mały wypadek sprawi, że utyka w zaspie. Z opresji ratuje ja Dawid. Choć ratuje to za duże słowo bo także utyka w tej zaspie. Oboje trafiają do pobliskiego domostwa gdzie zostają ciepło przyjęci przez rodzinę Amelii.

Dawid to młody mężczyzna, który nie lubi wigilię u matki. Jego matka pochodzi z bogatej rodziny a Dawid nie pasuje do niej i jego przyrodniego brata. Kiedy zatrzymuje się na drodze i chce pomóc Veronice pech chce, że sam utyka w zaspie. Tym samym oboje nie docierają do swoich rodzin na święta a spędzają je w pobliskim gospodarstwie, wśród sympatycznej rodzinki.

Historia bardzo zabawna, krótka więc mam mały niedosyt tej historii. Ponieważ to bardziej opowiadanie niż pełnowymiarowa książka, trudno o bardziej rozbudowana fabułę. To, co autorka zmieściła na tych 70 stronicach jest bardzo ciekawa i interesującą historią, która gdyby została rozbudowana stworzyłaby cudowną książkę z magią świat w tle.

Postaci są świetnie wykreowane, polubiłam i Veonike i Dawida. Oboje są do siebie podobni. Oboje chcą żyć po swojemu, bez względu na to, co powiedzą i pomyślą o nich inni. Veronika ma dość matki, która próbuje wybrać za nią wszystko od tego, jak powinna się ubierać, po to, jak zachować i z kim wsiąść ślub. Dla jej matki liczy bardziej się to, co pomyśli otoczenie niż uczucia córki. Z kolei o Dawidzie wiemy tylko tyle, że jego matka lubi luksus. On sam ubiera się jak zwykły, szary człowiek ale jego auto jest z górnej półki. Czas, jaki spędza wśród rodziny Amelii da im cas na zrozumienie co w życiu się liczy.

Końcówka zaskakująca. Uwielbiam styl autorki. Jest lekki, z humorem a na kilkudziesięciu stronach, autorka potrafi zmieścić dużo emocji. Jeśli lubicie krótkie historie w sam raz na wieczór to "Miłość na gwiazdkę" jest dla was. Polecam

Bardziej opowiadanie niż książka. A szkoda bo pomysł był niczego sobie.

Bardziej opowiadanie niż książka. A szkoda bo pomysł był niczego sobie.

Bardzo przyjemna świąteczna opowieść. Lekka w sam raz na wieczorny relaks.

Bardzo przyjemna świąteczna opowieść. Lekka w sam raz na wieczorny relaks.

• Świąteczne
  • Rok 2023
  • Zdrada

Dodaj cytat z książki Miłość na gwiazdkę