Grzeszna cyganeria

Stefania Krzysztofowicz-Kozakowska Wydawnictwo: Bosz literatura piękna
Bosz
2022-07-21
2022-07-21
bohema cyganeria polscy artyści artyści polscy dwudziestolecie międzywojenne II Rzeczpospolita II RP

Czym tak naprawdę jest skandal? Czy na przestrzeni lat słowo "skandal" obejmuje inny zakres, ma inny wydźwięk? Co dawniej było skandalem, może we współczesnym świecie jest normalnością?

Skandal niewątpliwe jest zjawiskiem, szokującym znanym na szeroką skalę.

⭐ Autorka w swojej książce, pragnie bliżej przybliżyć czytelnikowi temat skandali w polskim życiu artystycznym dwudziestolecia międzywojennego.

⭐ W tej książce możemy przeczytać o wielu znanych nazwiskach, a nie byli to tylko mężczyźni, kobiety również wzbudzały ogromne kontrowersje.

⭐ Zajdziemy w niej ogromną ilość zdjęć i ilustracji co sprawi, że jeszcze bardziej wciągniemy się w poruszane historie.

Choć czuje, że nie jest to lektura w stu procentach dla mnie, myślę że wielu osobom lubiącym powrót do przeszłości na pewno by przypadła do gustu.

⭐ Niemniej jednak bardzo miło spędziłam z nią czas, wiele skandali mnie zaskoczyło.

⭐ Autorka pisze w bardzo ciekawy rzeczowy sposób, bez zbędnych opisów, które by mogły zanudzić czytelnika.

Przepięknie wydana, może być idealnym prezentem dla siebie lub kogoś bliskiego.

Skandal niewątpliwe jest zjawiskiem, szokującym znanym na szeroką skalę.

• Biblioteka publiczna
  • Międzywojnie