Retoryka ruchu "LGBT" w świetle faktów naukowych II

Okładka książki Retoryka ruchu "LGBT" w świetle faktów naukowych II Wiktor Łysow
Okładka książki Retoryka ruchu "LGBT" w świetle faktów naukowych II
Wiktor Łysow Wydawnictwo: 3DOM nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
3DOM
2021-01-01
2021-01-01
LGBT homoseksualizm nauka transpłciowość

Druga część „Retoryki ruchu LGBT” jest nieco przystępniejsza, ze względu na podjęte zagadnienia, choć nadal dużo obalania fałszywej metodologi i podawania przykładów badań przeciwnych, ignorowanych w głównym nurcie. Ponownie potężna bibliografia i masa odnośników do badań.

Momentami ostra jazda bez trzymanki, np. „przedmiotoseksualizm” albo „małżeństwo sologamiczne”.
Świetny rozdział o urojeniu przedstawiania Starożytnej Grecji jako gejowskiego raju.

Czy pociąg homoseksualny i pedofilia (pociąg seksualny do dzieci) są ze sobą powiązane?
Czy prawo homoseksualistów do małżeństw jest łamane?
Czy homoseksualizm jest związany z rozwiązłością seksualną?
Czy homoseksualizm był uważany za „normę” w starożytnej Grecji?
Czy istnieje ryzyko dla dzieci wychowywanych w parach jednopłciowych?
Homoseksualizm i dowody naukowe: o podejrzanych przypadkach, nieaktualnych danych i szerokich uogólnieniach.
Czy homoseksualizm został skreślony z listy dewiacji seksualnych przez konsensus naukowy?
Czy „współczesna nauka” jest bezstronna w kwestii homoseksualizmu?

Polecam wstrząsajace świadectwo Moiry Greyland:

PS. Widać ogromny pośpiech w wydawaniu tego tomu, bo liczba błędów i ich rodzaj (np cyfry w wyrazach) boleśnie w oczy kuje. Do tego strony 145 i 146 pochodzą z innej książki! Ogarnij się wydawco.

----------------------------------

„Informacje dotyczące obyczajów panujących w społeczności homoseksualnej zostały ujawnione przez Moirę Greyland, która urodziła się w rodzinie, w której jej matka była lesbijką, a jej ojciec gejem:
„Rzeczywiste przekonania moich rodziców były takie, że wszyscy z natury są homoseksualni, ale heteroseksistowski układ społeczny alienuje ich od tego i dlatego ogranicza. Współżycie we wczesnym wieku budzi w ludziach chęć uprawiania seksu ze wszystkimi, a to pomoże im stać się »sobą«, wyeliminuje homofobię i doprowadzi do nastania utopii. Zniszczy także znienawidzoną rodzinę nuklearną z jej paternalizmem, seksizmem, ageizmem (tak, to jest istotne dla pedofilów) i wszystkimi innymi izmami. Jeśli wystarczająco dużo dzieci zostanie zseksualizowanych w młodym wieku, homoseksualizm nagle stanie się »normalny« i powszechnie akceptowalny, a staromodne wyobrażenia o wierności znikną. Ponieważ współżycie jest naturalną i integralną częścią każdej relacji, znikną bariery między ludźmi i nastanie utopia, a »kultura heteroseksualna« podzieli los dinozaurów. Jak mawiała moja mama: »Dzieciom wbija się do głowy, że nie chcą seksu«(…)” (Faust 2015, Flood 2014)”.

„Po serii skandali z udziałem organizacji pedofliskich w latach 70 i 80 XX wieku działacze ruchu „LGBT+” Kirk i Madsen wypracowali jasny plan działania dla grup homoseksualnych, szczegółowo opisany w książce „After the Ball: How America Will Conquer Its Fear and Hatered of Gays in the 90’s”:
„W publicznej walce o sympatię homoseksualiści powinni być przedstawiani jako ofiary potrzebujące ochrony, aby osoby heteroseksualne czuły się nieswojo i współczuły przeżywanej przez gejów opresji. Aby promować wizerunek »geja-ofiary« w mediach, należy wykorzystywać materiały, które zmniejszają poczucie zagrożenia wśród ogółu społeczeństwa i zwiększają prawdopodobieństwo wiktymizacji gejów. W praktyce oznacza to, że wąsaci rozpustnicy, transwestyci i podobne do mężczyzn lesbijki nie pojawią się w reklamach homoseksualizmu i publicznych wystąpieniach. Priorytetem będą konwencjonalne zdjęcia niewinnej młodzieży, osób starszych i atrakcyjnych kobiet, nie pomijając rodziców osób homoseksualnych i heteroseksualnych przyjaciół gejów. Należy zauważyć, iż grupy w najdalszych granicach akceptowalności, takie jak NAMBLA, w ogóle nie powinny uczestniczyć w takiej kampanii: osoby potencjalnie molestujące dzieci nigdy nie będą wyglądać na ofiary (…)” (Kirk 1989, s 183-184)”.

„Doświadczenia wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie ponad trzykrotnie zwiększają prawdopodobieństwo wykształcenia pociągu homoseksualnego. (...) W innych badaniach obserwuje się podobny trend (…)” (Jones 2000, s 57; Laumann 1994, s 344)”.

„Badanie przeprowadzone przez Marka Regnerusa wykazało, że 31% dzieci, wychowanych przez matkę-lesbijkę i 25% wychowanych przez ojca-geja było zmuszanych do uprawiania seksu wbrew ich woli, w tym przez „rodziców” (Regnerus 2012). Badacze Shrier i Johnson odkryli, że chłopcy, którzy doświadczyli molestowania homoseksualnego, byli siedmiokrotnie bardziej narażeni na rozwój preferencji homoseksualnych lub biseksualnych niż chłopcy, którzy doświadczyli molestowania heteroseksualnego (Shrier 1988)”.

Dodaj cytat z książki Retoryka ruchu "LGBT" w świetle faktów naukowych II