Okładka książki Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi Mel Robbins
Mel Robbins Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
Galaktyka
2021-10-27
2021-10-27

#817 - Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi - Mel Robbins - Wydawnictwo Galaktyka
#377/52/2021

Książka ma 246 stron. Swoją premierę miała dnia 27.10.2021 roku. Składa się ona z pietnastu rozdziałów, z których dowiesz się co zrobić, by być wsparciem dla samego siebie.

Czytałam już wcześniej inną ksiażkę autorki - Reguła 5 sekund, więc chętnie sięgnęłam także po tą.

Czy przybijasz piątkę sam ze sobą, czy tylko z innymi ludźmi ?

Autorka mówi nam o tym, jak ważne jest by mieć dobrą relację samemu ze sobą - polegającą na akceptacji i wierze w samego siebie.

Mel zachęca nas do tego, by dopingować samego siebie do rozwoju.

#377/52/2021

Czytałam już wcześniej inną ksiażkę autorki -...

• Rozwój osobisty
  • Może przeczytam
  • Do przeczytania - non - fiction
  • Z polecenia
  • Psychologia, poradniki, reportaże itd.
  • Posiadam, Wydawnictwo Galaktyka