Okładka książki Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi
Mel Robbins Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
Galaktyka
2021-10-27
2021-10-27

#817 - Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi - Mel Robbins - Wydawnictwo Galaktyka
#377/52/2021

Książka ma 246 stron. Swoją premierę miała dnia 27.10.2021 roku. Składa się ona z pietnastu rozdziałów, z których dowiesz się co zrobić, by być wsparciem dla samego siebie.

Czytałam już wcześniej inną ksiażkę autorki -...

• Posiadam, Wydawnictwo Galaktyka
  • Lista 2022