Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej Skuteczny Dziennik w Galaktyce

Okładka książki Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej Skuteczny Dziennik w Galaktyce Mel Robbins
Mel Robbins Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
The 5 Second Journal: The most powerful journal on the planet
Galaktyka
2019-10-15
2019-10-15
Piotr Cieślak
dziennik mel robbins wydawnictwo Galaktyka Reguła 5 sekund

#296 - Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej Skuteczny Dziennik w Galaktyce - @Mel Robbins - Wydawnictwo Galaktyka

#49/52/2020

Dziennik ma 320 stron i jest wydany w pięknej, twardej oprawie,

"Najszybszy sposób na to, by zwolnić, wziąć się w garść i zrobić, co trzeba."

Swoją premierę miał w paździeniku 2019 roku.

Ma on pomagać w codziennym planowaniu, organizowaniu i podsumowywaniu dnia. Jest tam też miejsce na "uwalnianie myśli".

Można korzystać z niego w dowolny sposób i w dowolnym terminie - nie ma narzuconych z góry dat.

Jego zadaniem jest również motywowanie do systematycznej pracy.

#49/52/2020

Dziennik ma 320 stron i jest wydany w pięknej, twardej oprawie,

"Najszybszy sposób na to, by zwolnić, wziąć się w garść i zrobić, co trzeba."

Swoją premierę miał w paździeniku 2019 roku.

Ma on pomagać w codziennym planowaniu, organizowaniu i...

Dziennik autorki „Reguły 5 sekund” Mel Robbins to wspaniałe narzędzie nie tylko do codziennego planowania ale również uwolnienia naszej głowy z nadmiaru myśli.

Każda strona ma ten sam układ graficzny. Możemy ( chociaż oczywiście nie musimy!) zastosować się do schematu i wypisywać nasze samopoczucie, przemyślenia i codzienne przedsięwzięcia. Jeżeli chcemy możemy potraktować dziennik nie tylko jako kalendarz/planer ale również pamiętnik. Dzięki temu, że pozycja nie jest podzielona według roku kalendarzowego (sami wpisujemy daty) możemy używać dziennika tak długo jak chcemy. Czarna, twarda oprawa dodaje mu elegancji i pozwala cieszyć oko. Dziennik na pewno będzie świetnym prezentem dla bliskiej nam osoby.

Wspaniałe uzupełnienie pozycji „Reguła 5 sekund”

Całość opinii na LADYMARGOT.PL

(...)

Przyznam szczerze – ten dziennik skradł moje serce. Jestem ogromną zwolenniczką teorii Mel Robbins o natychmiastowym działaniu i cieszę się przeogromnie, że w zasadzie wraz z tą pozycją dostałam od niej gotowy przepis na sukces.

Ten dziennik jest stworzony dla marzycieli, którzy snują fantazje, ale nie są w stanie zrobić pierwszego kroku. Wystraczy, że każdego dnia będziecie zaczynać, bądź kończyć z nim dzień. Pozwoli Wam to stawiać malutkie kroczki, ale systematycznie – przybliżą Was one do upragnionego celu. Jestem pewna, że jeśli tylko będziecie wobec siebie uczciwi i każdego dnia skrupulatnie zanotujecie i wykonacie to, o co prosi Was autorka, zaprowadzi Was to do wyznaczonego punktu na mapie Waszych marzeń 🙂

Całość opinii na LADYMARGOT.PL

• Chcę kupić
  • Pejper
  • Sprzedane
  • Poradnik
  • Samorozwój tak zwany
  • Posiadam książkę

Mel Robbins Reguła 5 sekund. Dziennik. Najbardziej Skuteczny Dziennik w Galaktyce Zobacz więcej