Bracia di Caro

Okładka książki Bracia di Caro Kinga Litkowiec
Okładka książki Bracia di Caro
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Muza Cykl: Bracia di Caro (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bracia di Caro (tom 2)
Muza
2022-03-01
2022-03-01

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Nie było dziwacznych scen, za to bardziej emocjononujących, a nawet z nutką tajemniczości.

Zdecydowanie bohaterowie bardziej mi się podobali, niż w pierwszej części. Chociaż bohaterka znaczniej dojrzała juz pod koniec książki. Tutaj zdecydowanie było widać, że pewne sprawy ma bardziej przemyślane, a jej miłość do narzeczonego jest poważniejsza, niż ta w I części.

Historia dwójki głównych bohaterów była bardzo emocjonujące i z każdą stroną chciałam wiedziec wiecej. Ich romans, troszeczkę burzliwy, bo na końcu nawet "bombowy", ale mimo wszystko prawdziwy i wzruszający.

Jeśli zakończy się ta seria ta tej części to też będzie dobrze. Jednak, jeśli będzie kolejna to się nie pogniewam :)

Bracia Di Caro
Tom 2

Jest to kontynuacja pierwszego tomu świetnej autorki pt. Bracia Di Caro.

Kolejna odsłona najbardziej wyczekiwanej serii królowej romansów mafijnych 👑 👑.

Kylie Scott była przekonana, że jej życie to jedno niekończące się pasmo nieszczęść. Ale czy tak jest na pewno? 🤔
Została zabrana z domu wbrew swojej woli. Stała się narzeczoną przyszłego Dona, choć wcale tego nie chciała. A może podświadomie chciała, ale bała się przyznać na początku? 🤔
Ona myślała, że jest zamknięta w złotej klatce, ale okazało się inaczej. Jej mąż okazał jej serce. Czy jego intencje były prawdziwe? 🤔
Czy on jest zdolny do jakiś uczuć? 🤔
W może tym chciał uśpić jej czujność? 🤔
Czy będzie happy end? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Świetna kontynuacja. Bardzo lubię twórczość autorki, nigdy się nie zawiodłam. Jej książki mogę być w ciemno. Cała historia bardzo mi się podobała. Nie mogłam się oderwać od czytania, pomimo tego, że tu też była mała czcionka. Cała seria wywołała we mnie masę emocja po złość do śmiechu.

Polecam Wam ogromnie 😍😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Bracia Di Caro
Tom 2

Jest to kontynuacja pierwszego tomu świetnej autorki pt. Bracia Di Caro.

Kolejna odsłona najbardziej wyczekiwanej serii królowej romansów mafijnych 👑 👑.

W tej części to dopiero się działo. Życie Kylie zupełnie się zmieniło. Tutaj polubiłam Cristiana. Zyskał moje serce. Książkę czyta się ekspresowo. Zakończenie zaskakuję jak i cała akcja.

Myślałam, że mnie już po pierwszym tomie nic nie zaskoczy, a jakże się myliłam 🙈😂 Autorka chciała bym chyba padła na zawał pod koniec, oj nie ładnie 🙈

Zatem Kyle zostaje zmuszona do poślubienia przyszłego Dona, dziedzica rodziny mafijnej Christiana i razem z nim wyrusza na Sycylię. I o ile wydawać się mogło, że na zawsze została skazana na złotą klatkę to może wkrótce nie będzie tak źle.

Jak wiemy z 1 tomu dziewczyna nie bardzo lubi swojego narzeczonego ale nie da się ukryć, że on na nią działa. Reaguje za każdym razem jak jest blisko i tylko przy nim czuje się bezpiecznie, a mimo to ma mętlik w głowie i nie wie co z tym zrobić. Fakt nie ułatwia, że jest tu zamknięta a obecny Don Di Caro to starszy Dupek, choć znalazłoby się milion innych określeń na niego i niekoniecznie tak łagodnych czy miłych. Jak porównam go do innego włoskiego mafioza to tamten przy nim to aniołek. Kobiety traktuje przedmiotowo, ma swój własny harem, a jego dzieci mają nie lepiej. Dziewczyna zmuszona jest do nauki zasad panujących w domu jak i do nauki włoskiego i to w dość ekspresowym tempie bo do imprezy zaręczynowej.

Nie ma lekko, kręcący się Marko nie ułatwia, ale miło patrzeż, że zauważa, że był toksyczny. Tylko czy Christiano można ufać, ma swoje tajemnice ale nigdy jej nie skrzywdził i co najważniejsze nie okłamał. Może i jest dupkiem, zbyt pewnym siebie ale szczerym, a to się ceni. Powiem wam, że to był totalny rolecoster emocjonalny. Intryga, tajemnice, świat mafii, słoneczna Sycylia, te napięcie jakie tam panowało i emocje to coś pięknego. Działo się i to sporo, ale więcej wam nie zdradzę, przeczytajcie sami. Czy Kyle jednak zazna szczęścia? Czy polubi Christiano? Czy przeżyje starcie z ojcem chłopaka? Jakie tajemnice jeszcze odkryje? I co najważniejsze co ją czeka? Dla mnie 10/10 ⭐ Drugi Tom był lepszy niż 1 😉 Powiem tak Christiano lubię od początku, Marco tutaj wnerwiał mnie jeszcze bardziej, a Patricio, który się pojawił z marszu również stał się moim ulubieńcem

Na piątkę! Nie stracisz czasu czytając to. Polecam.

Na piątkę! Nie stracisz czasu czytając to. Polecam.

Opinia z książkami "Bracia Di Carlo" dwa tomy autorki @rhythm_of_my_life_ organizowanego przez @ksiazkowa_nutka bardzo dziękuję za możliwość udziału i przeczytania książek

Uwielbiam książki autorki są super i bardzo emocjonujące i trzymająca w napięciu.Gatunek mafijny intrygi, tajemnice,
Polecam 😊

#btunutki #

Polecam 😊

#btunutki #

Druga część tomu cyklu z serii "Braci di Caro" to zaskakująca,emocjonująca,cudna historia Kylie w raz ze swoim narzeczonym Cristianem wyjeżdża na Sycylię.
Wiele tu się dzieje,pełno erotyki,namiętności i kipi seksem książka.
Pędząca akcja przyspiesza coraz mocniej,trzyma w napięciu ten romans mafijny.
Nie można mi było się oderwać od czytania ani przez chwilę od lektury.
Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.

Wiele tu się dzieje,pełno erotyki,namiętności i kipi seksem książka.
Pędząca akcja przyspiesza coraz mocniej,trzyma w napięciu ten romans mafijny.
Nie można mi było się oderwać od czytania ani przez chwilę od...

"Siedzę na podłodze w garderobie, gdy słyszę trzask drzwi. Wstrzymuję powietrze. Nie wiem, czy Cristiano wie, co się stało. A jeśli tak, będzie na mnie zły?
- Co tu robisz? - pyta rozbawiony. Odwracam głowę w jego stronę, a uśmiech na jego twarzy znika. - Kylie, co ci się stało?
Podchodzi do mnie i kuca tuż obok. Nie potrafię wydusić z siebie ani słowa. Gdy tak na mnie patrzy, coś się we mnie łamie i zaczynam płakać."

Kylie pod dachem bezdusznego dona Di Caro nie ma łatwego życia. Jej nowy narzeczony, Cristiano, robi co może, żeby ją wesprzeć, ale sam ściga się z czasem. Musi przyspieszyć plan obalenia ojca, co wcale nie jest takie proste i niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw i problemów. 🤯

Po pierwszej części musiałam zaraz sięgnąć po drugą. Dalsze losy Kylie, Marco i Cristiano nie dawały mi spokoju. Sytuację komplikuje dodatkowo ojciec rodziny Di Caro, który ma żelazne i chore zasady. Cała sytuacja w jego domu jest mocno dziwna🤦. Kylie potrzebuje sporo czasu, aby do tego przywyknąć. Musi nie tylko dostosować się do nowych zasad, według których nie może nawet wychodzić na zewnątrz🤦, ale także w kilka dni nauczyć się zupełnie obcego języka🇮🇹. Żyje w części domu należącej do Cristiano, a wyjście z niej wiąże się z niepohamowanym gniewem pana domu. Cristiano razem z braćmi układa plan obalenia ojca, ale nie idzie mu to po jego myśli. Zaręczyny i ślub 💍uległy przesunięciu w czasie, więc i jego plan musiał zyskać szybsze tempo. Tylko, czy każdy z braci stoi po właściwej stronie? Czy każdemu z nich można ufać?

Tutaj rozwiązują się wszystkie tajemnice. Zawiłości układają się w całość, a relacje między bohaterami przybierają na sile. Okazuje się, że Cristiano nie jest taki zły, za to Marco nie jest tak czysty, na jakiego wyglądał w pierwszej części. To romans trzymający w napięciu. Świat mafii, który jest pełen tajemnic i niedopowiedzeń. A romantyczne sceny, od których aż kipi porządnie idealnie dopasowują się do całości. Lekka książka do zrelaksowania się na 1 - 2 wieczory.
" To nie jego wina, że urodził się w takiej rodzinie i stał się tym, kim jest. Nie miał wyboru. Mnie też nikt go nie dał. Jesteśmy tacy sami. Skazani na los, który określił nam ktoś inny." ♥️

Duży minus za sztuczne podbijanie objętości książki. Około 80 stron to puste miejsce oddzielające rozdziały.

+ szybko się czyta;
- niektóre wątki opisane zbyt chaotyczne, zakończenie miało potencjał, ale czegoś zabrakło

+ szybko się czyta;

Kaylie udaje się z Cristiano na Sycylię, aby stać się przyszłego Dona, a teraz musi być przykładną narzeczoną. Kiedy trafia do willi nie przypuszczała, że życie pod okiem Federico będzie miało tyle chorych zasad oraz groźnych konsekwencji, które spadną nie tylko na nią. Zamknięta w złotej klatce jej jedynym oparciem oraz osobą przy której czuje się bezpiecznie jest jej przyszły mąż, który okazał jej serca w co nie do końca Kaylie chce uwierzyć. Dziewczyna boi się gry oraz boi się zaufać Cristiano. Co czeka Kaylie? Jakie fakty wyjdą na jaw? W tym tomie autorka zdecydowanie postawiła na tajemnice i sekrety, które budują napięcie. Postać Federico wywołuje ciarki na plecach oraz obrzydzenie. Co do braci Marco i Cristiano cóż ich relacja nie jest łatwa i nie była, a momentami wątpiłam w szczerość Cristiano. Bracia Di Caro dali mi sporo emocji i nie ma czasu na nudę. Pożądanie między narzeczeństwem jej dodatkowym przyjemnym elementem.

• Przeczytane w 2022
  • Przeczytane 2022