Korona diabła Tom 1

Okładka książki Korona diabła Tom 1 Monica James
Okładka książki Korona diabła Tom 1
Monica James Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: The Devil''s Crown (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Devil''s Crown (tom 1)
The Devil's Crown: Part 1
Niegrzeczne książki
2022-06-15
2022-06-15
2020-07-21
Gabriela Iwasyk

łoooo ZDECYDOWANIE lepsza od trylogii All the pretty Thing!!!! Zero słodzenia.

Ksiazka ktora pokazuje, że im wyżej jestes tym upadek boleśniejszy. Historia o upadku króla i o tym, że nawet potwór może sie zmienić chociaż odrobinę. Świetna!!!!

łoooo ZDECYDOWANIE lepsza od trylogii All the pretty Thing!!!! Zero słodzenia.

Aleksei Popov-kiedyś był królem miasta,dziś próbuje odzyskać swój tron,pozycję i łaknie….zemsty😈!
Jest w stanie zrobić wszystko,by odzyskać co jego,jednak na jego drodze staje Renata,która łudząco przypomina jego dawną ukochaną - Willow.
Czy Aleksei ulegnie pokusie i sięgnie po zakazany owoc? Żeby tego było mało,na jego drodze stanie równie atrakcyjna i tajemnicza Arabella,która przebywa w sierocińcu… losy obu kobiet są zagmatwane a czas nagli …
Czy Popov sięgnie ostatecznie po upragnioną władzę,która się mu należy ? Jakim kosztem ?

Jeśli szukacie mocnych wrażeń,elementów rosyjskiej mafii i przede wszystkim pikanterii 🔥to zdecydowanie polecam !!!

Bardzo się cieszyłam na powrót do bohaterów z serii „All The Pretty Things”, którzy pojawiają się w „Koronie diabła”, a których bardzo polubiłam od samego początku. Ciekawie było poznać dalsze losy Popova, który w pierwszej serii wzbudzał jedynie strach. Pióro autorki bardzo lubię, wciąga czytelnika w stworzony przez siebie świat, od którego ciężko się oderwać. Ostrzeżenie na początku powieści jest słuszne – ta książka nie jest dla każdego. Fabuła jest bardzo kontrowersyjna, momentami naprawdę byłam zszokowana i zastanawiałam się czy niektóre sceny nie są lekką przesadą. Jest wulgarnie, brutalnie ale taki jest świat, w którym żyją bohaterowie. Jestem przekonana, że Ci którzy zdecydują się sięgnąć po „Koronę diabła” i zaczytują się w tego typu książkach będą czuli się usatysfakcjonowani – jest emocnonująco i naprawdę dużo się dzieje.

Żeby zrozumieć o co chodzi trzeba przeczytać serie All The Pretty Things . Tutaj Alek nie jest już takim samym bezdusznym człowiekiem , wszystkie wcześniejsze wydarzenia jednak miały na niego wpływ . Pomimo tego jak wiele wyrządził krzywd garstka ludzi pojawia się żeby mu pomoc. Książka wciąga i intryguje. Polecam.

Warto przeczytać wcześniej serię All The Pretty Things , dużo osób jest z poprzedniej serii oraz wspominane są pewne kwestię. Miałam dłuższą przerwę między seriami i bywały momenty, że zastanawiałam się kim jest osoba wspominana albo przytaczana sytuacja. Zaznaczę również , że poprzednia seria bardziej mi się podobała choć Tom 1 tej serię dla mnie wcale nie jest zły, sięgam właśnie po tom 2 i mam nadzieję, iż się nie zawiodę 🙂

Mam mieszane uczucia odnośnie tej książki. Z jednej strony - całkiem okej, obyczajówka z mafijnymi i erotycznymi wątkami. Z drugiej strony - historia jakich wiele na obecnym rynku książek. Zachęcam do przeczytania, warto żebyście ocenili książkę swoim okiem. :)

1963

Podobał mi się zamysł, wejście w psychikę bohatera oraz jego dylemat . Przedstawienie jego wroga, jego papugowanie wcześniejszej postawy Popova ... super sposób na wskazanie, że nawet najgorsza osoba ma możliwość na zmianę jeśli tylko wyciągnie poprawne wnioski.

ta książka jest nudna, bardzo mi się dłużyła, miałam ochotę przerwać czytanie, główny bohater naiwny, aż się wierzyć nie chce, że rządził mafią. Za dużo opisów, dywagacji, mnóstwo tego omijałam i czytałam tylko dialogi.

Mega 🔥🔥🔥

Mega 🔥🔥🔥

Aleksei Popov był królem mafii. Jednak spadł na dno. Chcę się zemścić na największym wrogu i odzyskać władzę. Czy dawni przyjaciele przyjdą mu z pomocą?
W międzyczasie pozna piękną i niewinną kobietę. Czy rozpali iskrę w jego sercu?

" Korona diabła"jest pierwszym tomem serii #thedevilscrown i zarazem moim pierwszym spotkaniem z piórem autorki. Od razu zaznaczam, że nie ostatnim. Pomimo dość dużej objętości (ponad 400 stron) czytało mi się przyjemnie i szybko. Styl autorki trafił w moje gusta.
Choć książka opowiada dalsze losy jednego z bohaterów serii #alltheprettythings nie zakłócało mi to czytania. Są nawiązania do przeszłości i są one odpowiednio opisane, wyjaśnione. Na wszystkie pytania znalazłam odpowiedź.
Teraz czekam tylko na kontynuację, ponieważ bardzo ciekawi mnie, jak potoczą się losy Alka i jego kobiety

W międzyczasie pozna piękną i niewinną kobietę. Czy rozpali iskrę w jego sercu?

• Mafia