Lipcowy dusiciel. Sezon na zbrodnie. Tom 1

Okładka książki Lipcowy dusiciel. Sezon na zbrodnie. Tom 1
Agnieszka Pruska Wydawnictwo: Lind & Co förlag Cykl: sezon na zbrodnie (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
sezon na zbrodnie (tom 1)
Lind & Co förlag
2021-07-05
2021-07-05

więcej Więcej

Taka sobie historyjka do poczytania, krótki kryminał do szybkiego przeczytania.

„LIPCOWY DUSICIEL”

Agnieszka Pruska Wydawnictwo Oficynka

„Lipcowy dusiciel” to pierwszy tom z serii „Sezon na zbrodnie”. Barwna, krótka i kryminalna historia, której nie można przegapić. Jak to mówią mordercy zbrodni nigdy dosyć. Nigdy nie wiesz, kiedy trafisz na zwłoki.
Maciej Gromski nigdy nie przypuszczał, że podczas jazdy trafi mu się awaria i będzie musiał nocować w...

Nie ma nic gorszego niż awaria samochodu, przypadkowy hotel i trup. Przekonuje się o tym Maciej Gromski. Po pierwszym szoku przychodzi jednak ciekawość. Czy rozwiąże zagadkę?

Krótka forma audiobooka i genialna realizacja to już dobry początek. A jeśli jeszcze autorka potrafi się zmieścić w godzinie z ciekawą historią to już w ogóle jest bajka. Agnieszki Pruskiej nie...

Na półkach: , , , ,

Autorkę tę czytelnicy mogli mieć okazję poznać już dzięki jej dwóm seriom: jednej o komisarzu Uszkierze, a drugą o dwóch przyjaciółkach, nauczycielkach, które gdzie by się nie pojawiły to natrafiają na trupa. I robią to zupełnie niechcący! Tym razem Agnieszka Pruska powraca w nowej serii “Sezon na zbrodnie”. W lipcu miała premiera jej jednego z opowiadań, kolejne pojawi się...

Za dużo nazwisk jak na godzinę słuchania, Nie wiem jak określić tą książkę w sumie opowiadanie. Daję 6 za dobrą robotę Filipa Kosiora

Jedyne co mogę zarzucić tej opowieści to, że jest taka króciutka, bo wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Czytałam parę książek Agnieszki Pruskiej i biorę w ciemno wszystko co wyjdzie spod jej pióra 😀
Idelane do szybkiego wysluchania, czekam na kolejny odcinek 🖤🖤

Krótkie opowiadanie kryminalne. Akcja szybka, zwarta, intryga konkretna. Aż żal, że taka krótka historia. Czekam na następną.

238 / 2021

Krótkie opowiadanie - ale zwarte, logiczne i z dokładnym opisem śledztwa jakie trochę przypadkiem przeprowadza uziemiony awarią samochodu w tym właśnie miejscu przypadkowy turysta.

Szybka, konkretna

• 2021
  • Audiobook
  • Legimi
  • Kryminały
  • Audiobooki
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Po prostu lekko, łatwo i przyjemnie ( chociaż nie zawsze )

Dodaj cytat z książki Lipcowy dusiciel. Sezon na zbrodnie. Tom 1