Secret XXX

SuBLime Manga
2020-04-14
2020-04-14
9781974719648

W końcu dane mi było przeczytać tą mangę, wciągnęła mnie od razu. Historia słodka i urocza. Polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Myślałam, że jest to wprowadzenie do "Therapy Game". A to jest bardziej spin-off z innymi bohaterami.

Nie byłam zainteresowana, ale przez ten brak dodruków oraz wznowienie przez wydawnictwo serii mnie zainteresowało. Czy faktycznie nie ominął mnie dobry tytuł? Przy zapowiedziach od tej autorki mnie zainteresował tylko Boskie łuski. Nie brałam ich przez to, że strasznie wolno wychodzi. Czy może jest zawieszony przez autorkę. Nie pamiętam jak było z tym tytułem, ale mniejsza z tym.

Wróćmy do tytułu secret xxx. Kreska w porządku. Nie przypominam sobie, żebym się zachwycała kreską w yaoicach. Jedynie mnie bawią gdy autorki często krzywką anatomie np. ręce. Tutaj wszystko jest poprawnie narysowane. Nie trzeba się domyślać co jest na rysunku.

Fabuła nie jest odkrywcza. Sam raz po pracy gdy się jest zmęczonym i chce się coś lekkiego poczytać. A postacie? Shouhei to taki miły chłopiec, ale jest nawet uroczy. Nie działa na nerwy. Mito jakiś taki niemrawy, ale może to przez małą ilość stron tak wypadł.

Jak nie będę mieć nic lepszego do czytania to może wezmę Therapy Game.

Fajna i komediowa historia, choć tempo nieco szybkie, ale miło się czytało. Nie wiem czy przeczytam serie o bracie Mito, ale nie jej nie skreślam. Jednak szkoda że historia głównych bohaterów z tej opowieści, kończy się na jednym tomie.

Przeurocza manga wypełniona pięknymi detalami, jak słodkie króliczki niemal na każdym tle kadrów, i cudownie wprowadzająca przedstawiająca relację pobocznych postaci, jakimi są bracia głównych bohaterów z serii "Therapy Game".
Jednotomówka może nie jest aż tak dobra, jak główna seria, jednak strony aż ociekają słodyczą i warto do niej zajrzeć, by lepiej poznać tę uroczą dwójkę.
Nie brakuje oczywiście pięknie namalowanych scen erotycznych, dlatego sądzę, że każdy mógłby znaleźć w środku coś dla siebie.

"Secret XXX" jest mangą wydaną na polskim rynku w 2018 roku w serii: Jednotomówki Waneko. Przedstawia historię miłosną dwóch chłopców. Pierwszy Shouhei jest nieśmiałym chłopakiem, który ponad wszystko kocha króliki. Niestety ma na nie uczulenie ale mimo wszystko pracuje w sklepie zoologicznym udając, że nie jest chory. Zakochuje się on we właścicielu tego sklepu Mito, który ma pewien mroczny sekret. Żeby dowiedzieć się jaki musicie przeczytać mangę, bo ja wam tego nie zdradzę.

Historia jest spójna, rysunki urocze. Pojawiają się również sceny 18+, uprzedzam, żeby ktoś się nie zraził bo okładka jest dosyć lukrowana. Mój luby zwykł to złośliwie określać "subtelną erotyką". Manga ta, to słodkie romansidło na leniwe popołudnie. Niewymagająca lektura dla fanów yaoi oraz miła przygoda dla początkujących w tym temacie. Gdyby ktoś wciąż nie był przekonany czy sięgnąć po tą mangę to wstawiam ilustrację zawartą w tomiku.

Urocza, sympatyczna, dobrze narysowana historia. Wciągają, którą szybciutko się czyta z przerwami na wspólne jaranie się króliczkami z głównym bohaterem, hehe. :)

Moja ocena: 5/6

Moja ocena: 5/6

Główni bohaterowie są tacy fajni w szczególności ten w czerwonych włosach jest przesłodki. Bardzo podobają mi się te wszystkie sekrety i tajemnice ukrywane przez naszych bohaterów. W szczególności tego w ciemnych włosach. Naprawdę się bałam tego w jakim miejscu może on jeszcze sobie dorabiać. Kreska jest prześliczna i wielki plusik za więcej postaci i ich role w tej historyjce. Wielowątkowość (o ile tak mozna nazwać odkrywanie tych wszystkich sekretów) to jedna z lepszych stron komiksu. Bardzo polecam yaoistkom szukającym jakiegoś fajnego yaoi (nie shounen-ai)

Czyta się to i zaraz zapomina...

Czyta się to i zaraz zapomina...

Pozycja może niezbyt głęboka, ale i tak miło spędza się przy niej czas. Na swój głupiutki i uroczy sposób niezwykle przyjemna.

Całość opinii na blogu: https://manga-no-tsuki.blogspot.com/2018/10/kroliczy-poped-secret-xxx-18.html <3

...
Secret XXX to manga z serii Jednotomówek Waneko. Mamy więc do czynienia z wydaniem powiększonym (między B6 a A5),które obłożone jest błyszczącą obwolutą. Wewnątrz możemy nacieszyć oczy kolorową ilustracją wydrukowaną na kredowym papierze. Reszta jest standardowo zwyczajna - biały papier, na którym dobrze wysycone czernie, bez paprochów czy "rozjazdów". Druk miejscami leciuteńko przebija na drugą stronę, jednak nie jest to na pierwszy rzut oka dostrzegalne. Błędów redakcyjnych nie zauważyłam, tak więc dostajemy dopracowany i ładnie wydany tomik.

• Manga
  • Mangi