Moje pierwsze bajki o przygodach

Okładka książki Moje pierwsze bajki o przygodach praca zbiorowa
Okładka książki Moje pierwsze bajki o przygodach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Moje pierwsze bajki bajki
bajki
Moje pierwsze bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-04-14
2021-04-14
Ewa Tarnowska
Bajki Dla dzieci Pixar Disney Gdzie jest Nemo Potwory i spółka Iniemamocni Odlot Toy Story Ratatuj

Okładka książki Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Pucio zostaje ... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Wieloryb, który chciał więcej Rachel Bright, Jim Field
Wieloryb, któr... Rachel Bright, Jim ...
Okładka książki Pucio robi porządek Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Pucio robi por... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Szara myszka i kolory Justyna Hołubowska-Chrząszczak, Małgorzata Strzałkowska
Szara myszka i... Justyna Hołubowska-...

Ilustrowane bajki Pixara w telegraficznym skrócie, na ładnym kredowym papierze. Do wyboru mamy "Gdzie jest Nemo", "Potwory i spółka", "Iniemamocni", "Odlot", "Toy Story 3" oraz "Ratatuj". W sam raz do czytania przed spaniem:)

"Moje pierwsze bajki o przygodach" to zbiór kilku bardzo krótkich opowieści stworzonych na podstawie znanych i lubianych filmów animowanych. Iniemamonci, Odlot, Potwory i spółka czy Gdzie jest Nemo to tylko niektóre z nich.

Jak dla mnie to wszystko było po prostu okej. Szybko się to czytało, bo każda z historii mieściła się na zaledwie kilku stronach, które dodatkowo dzieliła z dużymi, kolorowymi ilustracjami. Takie opowieści na dobranoc dla małych dzieci. Po lekturze można o niej chwilę porozmawiać i tyle.

Ładna, niewymagająca, taka na kilka wieczorów.

Plus za to, że może zachęcić rodzinę do wspólnego obejrzenia tych produkcji.

"Moje pierwsze bajki" to seria, która skradła moje serce. Te piękne książeczki, to z pewnością idealny pomysł na wciągnięcie małego czytelnika w świat magii, przyjacielskich zwierząt i pięknych historii, na których my rodzice się wychowywaliśmy!

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze bajki o przyjaźni"

W każdej z książeczek znajdziemy 6 historii, które zachwycą niejedną małą duszyczkę. Ja sama jestem nimi oczarowana i napatrzeć się na nie, nie mogę. Mają w sobie przepiękne ilustracje z moich ulubionych bajek, do tego żywe kolory i krótkie opowiadania, które są wręcz idealne do czytania przed snem. Mogę nawet powiedzieć, że to skrócona wersja, pełnowymiarowych bajek Disneya, które zapewne każdy z nas już zna. Ale dla małego człowieka, który dopiero rozpoczyna przygodę z czytaniem, myślę, że będą one idealne! I nawet w takiej okrojonej wersji, przeniosą małe dziecko w świat cudownych przygód i pozwolą śnić o fantastycznych bohaterach i cudownych księżniczkach.
„Moje pierwsze bajki o przygodach” zawierają w sobie tym razem bajki wytwórni Pixar. Mamy tu historię Nemo, który gdzieś się zgubił, bajkę o Potworach i Spółce, poznamy też historię fantastycznej rodzinki Iniemamocni, wraz z Carlem i Russelem polatamy domem po niebie i zaliczymy wielki Odlot, poznamy całą masę zabawek w bajce Toy Story i wraz z Remim w Ratatuj, ugotujemy obiad dla krytyka kulinarnego.
Jak sami widzicie, zapowiada się naprawdę fascynująca przygoda dla małego czytelnika. Seria „Moje pierwsze bajki” to naprawdę fajny pomysł na prezent na rozpoczęcie przygody z czytaniem. Polecam :)

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze...

⭐RECENZJA⭐

"Moje pierwsze bajki o przygodach" od @wydawnictwo_olesiejuk zachwycają! 😁 Ich wnętrze, te ilustracje, te opowieści o bohaterach, których pamiętam z dzieciństwa! Łezka w oku się kręci na samo wspomnienie dzieciństwa i tego, jak je spędziłam. Podczas czytania ów książeczki byłam zachwycona, że mogę wrócić do tych odczuć, które towarzyszyły mi podczas młodych lat. Mamy tutaj sześć historyjek:
Gdzie jest Nemo,
Potwory i spółka,
Iniemamocni,
Odlot,
Toy Story 3,
Ratatuj.
Wszystkie historyjki czytałam i oglądałam, oglądam oraz będę oglądać aż do śmierci! 😅 Bo je po prostu uwielbiam! Czy jest tutaj ktoś, kto ich nie lubi? 🙈🙊 A może jest tutaj ktoś, kto ich nie czytał, nie oglądał? 😱@wydawnictwo_olesiejuk proponuje literaturę dla troszkę starszych dzieci, ale uważam, że również dla jeszcze starszych, najstarszych i dorosłych! No, dla każdego bez dwóch zdań! 😁 Bo w końcu to bajki! A bajki są dla każdego! 😁 Uważam, że w ów książeczkach język każdej fabuły jest dobrze dobrany dla początkującego czytelnika, a wszystko zwieńczone jest przepięknymi ilustracjami, które od razu przyciągają wzrok i nie można oderwać od nich swojego spojrzenia. Powiem Wam, że strona ucieka za stroną, gdy czyta się te powieści. Mały czytelnik ma szansę poznać niesamowitych bohaterów, ich losy i to, z czym się mierzą na co dzień, ale jak w każdej bajce, wszystko kończy się dobrze. I tak właśnie jest w ów książeczce o przygodach! 😃 Polecam, polecam, polecam!
🎈
Współpraca z @wydawnictwo_olesiejuk 🤗
🎈

⭐RECENZJA⭐

Skrócone historie znanych bajek disneya. Idealnie nadają sie do usypiania. Nadają się dla trzy latków. Fabuła jest krotka, na 10 minut czytania.

Gdybym nie znała tych bajek na pamięć, to nie rozumiałabym tych skróconych wersji. To jest dla małych dzieci, ale te streszczenie nie trzyma się kupy i nie ma żadnego przekazu.

• Dla dzieci
  • Ślub 👰🤵
  • Dzieciakowo
  • Książki Juniora
  • FRANEK - w domowej biblioteczce
  • Przeczytane w 2023

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze bajki o przygodach