Odetchnij od miasta. Dolny Śląsk

Buchmann
2021-04-14
2021-04-14

więcej Więcej

Sama pochodzę z Dolnego Śląska, ale o wielu miejscach (gdzie nocować, gdzie jeść, co zwiedzić) dowiedziałam się dopiero z książki. Jaka radość, że są ludzie, którzy takie miejsca tworzą - z pasją i odwagą. Wiele z tych miejsc to dawne poniemieckie lub po PGR-owskie rudery. Świetnie napisana, piękne zdjęcia, od razu chce się jechać!

Bardzo ciekawie napisana książka - ni to przewodnik, ni to opowieść o Dolnym Śląsku. Plusem jest to, że autorka opisuje miejsca mniej znane, miejsca, których w tradycyjnych przewodnikach nie znajdziemy. Atmosferę w książce robią właściciele miejsc noclegowych, miejsc, gdzie można zjeść - są to ludzie z ogromną pasją, ale przede wszystkim z atrakcyjnymi i niebanalnymi...

• Biblioteka publiczna
  • Podróżnicze