The Employees

2020-10-01
angielski
9781999992880
Inne

Jak zachwyca, kiedy nie zachwyca?
Czy to miała być kolekcja twitterowych wpisów? "Filozoficzno-egzystencjalnych" przemyśleń z instagrama?
Ani nowatorskie co do formy, ani świeże co do treści.
Dałem się nabrać.

Jak zachwyca, kiedy nie zachwyca?
Ani nowatorskie co do formy, ani świeże co do treści.
Dałem się nabrać.

Science-fiction w formie do strawienia, nawet dla tych, którym daleko do tego gatunku (mój przypadek). 'The Employees' to książka bardzo wsobna, stawiająca podstawowe pytania - co to znaczy być człowiekiem; jaka jest relacja między człowiekiem a światem materialnym; jakie są granice inżynierii społecznej. Bez niespodzianki, te pytania pozostają otwarte.

Dodaj cytat z książki The Employees