Pracuj zdalnie, żyj normalnie

Wielka Litera
praca zdalna
poradniki
praca zdalna

Gdyby ktoś ponad rok temu powiedział mi, że będę pracować z domu, pewnie bym go wyśmiała. Myślę, że podobnie do większości z Was, byłam przyzwyczajona do codziennej drogi do i z biura, codziennego spotykania współpracowników i zupełnie innego trybu życia.
Od pamiętnej daty 13 marca 2020, życie zawodowe większości z nas przeszło wielką rewolucję, która w zasadzie trwa do...

Sytuacja zmusiła o ile nie większość to na pewno sporo osób, do tego by zostać w domach. Tak, w sumie nagle, wielu z nas zostało zmuszonych do pracy zdalnej. Początkowo może i wydawało się to fajne. Nie trzeba chodzić do pracy, w przerwie można włączyć pralkę, czy wstawić ziemniaki. Nikt nie rozlicza też nas z ilości wypitej kawy. Z czasem zauważamy mankamenty....

Dużo opowieści o prywatnym życiu i firmie autora, mało konkretów. Nic, co wcześniej nie byłoby już powiedziane.

Ksiazka ktora bardzo dobrze sie czyta, watki osobiste powoduja ze ksiazka nie jest nudnym poradnikiem o pracy zdalnej a inspirujaca historia autora motywuje do poszukiwania wlasnej zawodowej sciezki. Polecam !

Ciekawy poradnik dla osób, które zamierzają pracować zdalnie lub już to robią, ale mają problem z organizacją dnia lub work-life-balance.

Fajna lektura. Sama pracuję zdalnie, wiec jest to temat bardzo mi bliski.
Książka, jak niewiele literatury tego typu, jest naprawdę o czymś; można znaleźć w niej rzeczy, które da się z łatwością wdrożyć w swoje życie, aby je usprawnić. I to nie tylko życie zawodowe.
Autor dzieli się swoją wiedzą, nie "układając" ci przy tym życia, co bardzo doceniam.

Książka bardzo fajna, idealnie wpasowująca się w obecne czasy.

Iwo w sposób merytoryczny, ale również luźny, czasami wręcz zabawny przekazuje czytelnikowi swoje bogate doświadczenia pracy zdalnej.

Co istotne, autor nie stara się na siłę przedstawić idealnego sposobu na taką formę pracy/życia. Nie znajdziecie tam jedynej recepty na sukces, bo po prostu takowa nie...

Książka w sumie ciekawa, bo nie o home office, a o takiej prawdziwej pracy zdalnej, w której ludzie pracują podczas podróży albo gdzieś np. dla firm ze Stanów. Fajnie poczytać, że to są realne opcje i że da się to zorganizować. Chyba dam swojemu szefowi, może się otworzy.

Coś bardzo poszło nie tak. Przeczytana razem z mężem, a raczej wymęczona. Ja pracuję zdalnie od roku, on od ponad 5 lat, spodziewaliśmy się poradnika, a to co dostaliśmy to książka, w której nie ma ani jednego zdania, które by nam coś radziło albo pomagało przetrwać pracę zdalną. Mąż tego ogólnie nie potrzebuje, bo to był jego wybór, jest introwertykiem, przyklejonym do...

Dyskusje

• 2021
  • W Legimi

Dodaj cytat z książki Pracuj zdalnie, żyj normalnie