Szczęście w nieszczęściu

Okładka książki Szczęście w nieszczęściu
Enzou Wydawnictwo: Studio JG Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Boys Love (Studio JG)
不幸中のしあわせ (Fukouchuu no Shiawase)
Studio JG
2021-04-26
2021-04-26
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia romans yaoi manga

Lekkie. Zabawne. Mało ambitny pomysł i fabuła. W dodatku nie wiem kiedy nawiązuje się miłość między tą dwójką. Fajnie się dogadują, lubią się, ale jakby szczególnej chemii tutaj nie ma.

Kreska ładna, choć zdarzały się zmiany stylu (uzasadnione). Fabuła ciekawa, ale czasami przeskoki były za duże i trudno było ogarnąć. Humor na plus. Przyjemne, ale bez szału.

GENIALNA!!
Przepiękna kreska! Kadry cudowne. Wykonanie, dymki, teksty są na bardzo wysokim poziomie!
Fabuła genialna! Płynne przeskoki w akcji. Jedyna dotychczas manga, która mnie rozbawiła! ^^
Jest jedna moja ulubiona scena ;3 ale na tak piękną mangę to WYSTARCZY!

Zakochałem się w niej i OBY był 2 Tom <3
-- Polecam SERDECZNIE!

GENIALNA!!
Jest jedna moja ulubiona scena ;3 ale na tak piękną mangę to WYSTARCZY!

Zakochałem się w niej i OBY był 2 Tom <3
-- Polecam SERDECZNIE!

Spodziewałam się czegoś lepszego, a nie komedii.

Spodziewałam się czegoś lepszego, a nie komedii.

Dodaj cytat z książki Szczęście w nieszczęściu