Hanako, duch ze szkolnej toalety #4

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #4
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 4) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 4)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2021-04-27
2021-04-27
Data 1. wydania:
2018-02-27
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone szkolne życie romans shounen manga

W końcu poznajemy antagonistów. Zarysowuje się powoli relacja między Hanako, a jego bratem. Dziwna, wręcz toksyczna, ale przez to ciekawa relacja. Dużo miejsca do rozwoju dostaje też postać Minamoto.

10/10

10/10

Kolejny świetny tom historii o Hanako. Tym razem każdy z bohaterów ma swoje pięć minut. Pojawiają się nowe zjawy, które wprowadzają sporo zamieszania.
Polecam.

Polecam.

W tym tomie Kou dostał trochę więcej "czasu antenowego" wraz ze swoim nowym przyjacielem. Bardzo podobał mi się ten wątek, zwłaszcza że będzie miał on swój ciąg dalszy i jestem ciekawa, co wyniknie z chęci zemsty chłopaka. Pokazana zostaje też nowa tajemnica Hanako dotycząca osoby, którą zabił. Tsukasa jest bardzo ciekawą postacią i z pewnością namiesza, co udało mu się zacząć już w tym tomie. Hanako chyba zaczął bardziej ufać Yashiro, choć nadal zachowuje swoją tajemniczą aurę.

Świetny tomik, każda z postaci dostała trochę swojego czasu, czekam na dalszy rozwój akcji!

Doszły nowe postacie i to na nich skupia się bardziej fabuła, a że bardziej pokochałam główne postacie, to trochę było mi szkoda. Ale nowe wątki też bardzo mi się podobały, zwłaszcza przyjaźni Ko. Bardzo polecam.

Dodaj cytat z książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #4