Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach

Driftwereld – Deel 1 – Een verhaal over die ven en trollen
komiksy
Świat dryftu
Komiks Trolle Trole

"Świat dryftu" zapowiada się na naprawdę interesującą serię przygodową utrzymaną w klimacie fantasy. Jednak po tym albumie liczącym jedynie 56 stron naprawdę ciężko coś więcej powiedzieć o świecie, w którym toczą się przygody elfiego złodziejaszka Dellrica i ludzkiej dziewczynki Ysabeau. Czytając ten komiks miałem przed oczami filmy fantasy z lat 80/90. Ken Broeders...

Bardzo dobrze bawilam sie przy tym komiksie. Jest napisany z humorem, ciagle cos sie dzieje, czytalam go do samego konca z zainteresowaniem.
Bardzo ladna kreska dodaje uroku tej opowiesci.
Z przyjemnoscia siegne po kolejny tom.

Po horrorach i westernie przyszedł czas na fantasy. Wydawnictwo Lost in Time tym razem raczy czytelników komiksem “Świat Dryftu”, który jest pierwszym tomem całkiem obiecującej i trochę nietypowej serii w tym gatunku.
Całość recenzji: https://tinyurl.com/865uaj7z

Elfy, trolle, wiedźmy i magia... - to tylko część ze składowych elementów niezwykle interesującej, barwnej, fantastycznej opowieści w szatach komiksu pt. "Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Lost in Time! Miałam przyjemność poznać ten tytuł i w związku z tym mam też okazję podzielić się z wami...

• Komiksy
  • Fantasy
  • Przeczytane 2021 (Komiksy)
  • 2021 Komiksy
  • Komiksy_2021
  • Fantastyka (Fantasy, SF, Horror)
  • Komiks