Zbudź się, śpiąca królewno tom 4

Megumi Morino Wydawnictwo: Waneko Cykl: Zbudź się, śpiąca królewno (tom 4) komiksy
Ohayou, Ibarahime
Agnieszka Zychma
Waneko
Romans Shoujo Duchy Japonia Współczesność
Ohayou, Ibarahime
Zbudź się, śpiąca królewno (tom 4)
komiksy
Agnieszka Zychma
Romans Shoujo Duchy Japonia Współczesność

CO TO ZA UCZUCIA?

Czwarty tom „Zbudź się, śpiąca królewno” to kontynuacja tendencji wyznaczonej przez poprzednią część. Co to znaczy? Że manga stała się bardziej szojkowo-szkolno życiowa ;) Ale dla fanów gatunku, do których tytuł skierowany jest przecież od samego początku, to coś, na co liczyli, więc na pewno nie będą zawiedzeni.

Dziewczyna z nawiedzonego domu na...

• Manga
  • 2021