Mistrzowie koncentracji. Aktualne nauki dla przyszłych humanistów TOM I

Paweł Armada Wydawnictwo: Fundacja Lethe / Animi2 Cykl: Mistrzowie koncentracji (tom 1) Seria: Seria humanistyczna filozofia, etyka
Brak tłumacza
Fundacja Lethe / Animi2
filozofia mindfullness media socjologia psychologia literatura popularno-naukowa
Mistrzowie koncentracji. Aktualne nauki dla przyszłych humanistów TOM I
Mistrzowie koncentracji (tom 1)
filozofia, etyka
Brak tłumacza
Seria humanistyczna
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę