Wróć do mnie

Okładka książki Wróć do mnie
Corinne Michaels Wydawnictwo: Muza Cykl: Arrowood Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Arrowood Brothers (tom 1)
Come back for me
Muza
2021-02-17
2021-02-17
Data 1. wydania:
2020-01-07
Dorota Stadnik
miłość odmiana losu poszukiwanie szczęścia relacje damsko-męskie romans rozrachunek z przeszłością rozstanie uczucie

#11/2022

Bardzo fajna książka. Przyjemna historia dwojga ludzi tak różnych, a zarazem tak podobnych. Lubię takie książki. Polecam i sięgam po kolejny tom serii.

#11/2022

Mąż Prasley powiesił się w łazience. Osierocił 2 synów i ogromne długi...Dom zajęty przez wierzycieli Osamotniona, Presley bez centa przy duszy i z dwójką chłopców nie ma innego wyjścia jak wrócić do do małego miasteczka - dawnego życia...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trochę się dzieje w tej książce, że ale do mnie ona jakoś nie trafiła. Była przewidywalna i czegoś mi zabrakło.
Przyjemnie się ją czyta, ale równie dobrze jest dobrnąć do końca.

Przyjemnie się ją czyta, ale równie dobrze jest dobrnąć do końca.

Szukasz pozycji o prawdziwych uczuciach, ze szczerymi rozmowami i bardzo ludzkimi bohaterami? Znalazłaś!
Książka to typowy scenariusz filmu obyczajowego. Mamy dwóje bohaterów, gwałtowne wydarzenie które na nich wpływa i powolne składanie do kupy życia i wolno budujące się uczucie.
Co mnie zaskoczyło w tej pozycji, to szczerość głównych bohaterów. Oni naprawdę ze sobą rozmawiają. O uczuciach, wydarzeniach, po prostu się komunikują. Mimo że ona ma tajemnicę która może zmienić reguły gry, autorka nie czeka z jej ujawieniem na wielkie bum, tylko wprowadza ja do fabuły powoli ale naturalnie. Oni musza to przepracować, postanowić co z tym zrobić. Razem. I to jest piękne.

Polecam

Polecam

Bardzo mocno zaciekawiła mnie ta książka. Chciałam ją przeczytać w jeden wieczór - tak bardzo ciekawiło mnie jak zakonczy się ta historia, ale niestety zmęczenie zrobiło swoje i nie udało mi się. Nadrobiłam już straty, przeczytałam. Uważam, że warto było. Nie jest to płytka opowieść z seksem w tle. Wręcz przeciwnie. Ta książka jest wyjątkowo spójna i napisana ze smakiem. Mam nadzieje, ze kolejne tomy będą rownie dobre, jak ten.

Seria jest tak świetna, że historie bohaterów mogę polecić każdemu. Nie wiem przy,, którym tomie najbaardziej płakałam chybaa przy 2 i 3 tomie. Polecam. Tej serii nie można ominąć.

Zaczęłam, nie skończyłam. Może przez to, że książka ta wydawała się bardzo przygnębiająca jak dla mnie, a może to nie był odpowiedni dla mnie czas na czytanie takiej historii..

Lubicie sięgać po cykle książek? Ja lubię kiedy mają one jakiś sens i w jakiś sposób przemawiają do mnie. Tym razem postanowiłam sięgnąć po pierwszy tom cyklu "Arrowood Brothers" - "Wróć do mnie". Czy faktycznie będzie to cykl godny polecenia? Przekonajcie się

Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie.
Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu.
Żadnych imion.
Żadnych obietnic.
Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal.
Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii.
Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci. I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam. Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice sprzed lat, boję się, że ona znowu odejdzie…
"Wróć do mnie" to część pierwsza najnowszej serii romansów zatytułowanej "The Arrowood Brothers". Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.

Powiem Wam szczerze, że jak ja nie przepadam za takimi powieściami, tak ta skradła moje serce. Dostajemy tu piękną opowieść o zarówno przemocy fizycznej jak i tej psychicznej, która na długo zostaje w naszym umyśle i sercu. Powieść pełna jest wszelakich emocji, wzruszeń jak na typowy romans przystało.

Książkę czyta się nadzwyczaj szybko, lekko i przyjemnie. Autorka w dość interesujący sposób przedstawia nam problemy społeczne z jakimi zmagają się tacy młodzi ludzie po przejściach jak : przemoc domowa, alkoholizm, problemy psychiczne, porzucenie czy odrzucenie. Więc niby dostajemy tu romans, ale jednak nie tak kolorowy do końca jakby mogło się wydawać. No i pięknie pokazaną braterską przyjaźń!

Powieść napisana jest dość lekko i bardzo przystępnym językiem, dosłownie można pochłonąć ją w jeden dzień ( lub wieczór), a jej bohaterów od razu polubić. Historia, która po prostu od pierwszych stron wciąga, naprawdę godna polecenia!

Także polecam samemu po nią sięgnąć i się przekonać jak niesamowita, emocjonująca oraz piękna historia przekazana tu jest! Ja czekam na kolejne jej tomy!

Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie.
Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu.
Żadnych...

Przedstawiam Wam pierwszego z braci Arrowood - Connora. Przez problemy musiał zrezygnować z wojska. Po powrocie dowiaduje się, że znienawidzony ojciec umarł. Niechętnie wraca do domu, by go pochować.
Złe wspomnienia z dzieciństwa nie dają mu spokoju.
Jedyna rzecz, która trzymała go przez te wszystkie lata przy życiu to noc sprzed ośmiu laty. Wtedy spotkał piękną nieznajomą.
Nie podali sobie imion, a nad ranem kobieta uciekła.
I wtedy ją spotyka.Jest jeszcze piękniejsza niż pamiętał. Ma uroczą córkę.
Uczucia odżywają na nowo. Niestety tajemnice sprzed lat mogą wszystko zniszczyć.

Książka jest wciągająca.
Taki romansik z dawką humoru.
Autorka porusza tutaj temat przemocy domowej.Zarówno psychicznej jak i fizycznej.A także świetną relacje z braćmi i sztukę przebaczania.
Bardzo lubię pióro Corinne.

Connor,Ellie i Hadley skradli moje serca.
Przede mną jeszcze 3 części 😁
Nie będą długo czekać.

Polecam Wam książkę z czystym sumieniem.
Z takim chłopakiem na pewno nie będziecie się nudzić.

Pamiętajcie, że jest to tylko moja skromna opinia.

Złe wspomnienia z dzieciństwa nie dają mu spokoju.