Beholden

Okładka książki Beholden
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: The Belonging Duet (tom 2) Seria: The Salvation Series literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Belonging Duet (tom 2)
The Salvation Series
Data 1. wydania:
2014-10-22
Kinga Markiewicz

więcej Więcej

Pierwsza część podobała mi się, ale druga pochłonęła do reszty. Był śmiech, ale były również łzy i wielkie emocje, wzruszenie. Przepiękna historia i jakże prawdziwa. Catherine oraz Jackson - decyzje, które musieli podjąć nie były dla nich łatwe! Czy udało im się? Przeczytajcie! Polecam, bo naprawdę warto przeczytać. Corinne Micahels pisze świetne książki! 10/10 to za mało,...

Super seria. Emocje, emocje i jeszcze emocje. Do tego niespodziewane zwroty akcji. Uwielbiam książki Corinne Michaels.

116/2021

Na drugi tom tej serii trochę się naczekałam. Po skończeniu „Beloved” byłam naprawdę bardzo ciekawa, co też wydarzy się w „Beholden” i poczułam ulgę, gdy w końcu mogłam się za tą historię zabrać i poznać dalsze losy bohaterów. Niestety, pomiędzy jedną książką a drugą, było kilka miesięcy przerwy, więc przyznaję, że nie za bardzo...

Trzyma poziom pierwszej części, przyjemnie sie czyta.
Odczuwamy wszystkie emocje bohaterów.
Bardzo fajny epilog.

Bardzo miło spędzam czas z książkami Corinne....

Fabuła zbyt rozciągnięta, umęczyłam się tym tomem. Wszystko mogło się ładnie skończyć w tomie 1 - gdyby autorka nawet w tamtej części tak nie rozwlekła wątków.
Jak pierwsza część była w porządku, tak ta zdecydowanie nie.

Drugi tom równie emocjonujący co pierwszy. Po.rqz kolejny odczuwałam wszytakie emocje razem z bohaterami. Emocjonujaca, porywająca opowieść o miłości, planach, nadziejach i o tym, aby odnaleźć siebie w związku i podążać za marzeniami... a przede wszytskim o tym, aby nie rezydować i walczyć do końca - bo o marzenia, miłość i drugiego człowieka warto walczyć.

Przeczytałam, żeby dowiedzieć się jaki sekret ukrywał Cole i nie było to aż tak straszne.

• 2021
  • Przeczytane 2021