Sukkub i jej ciężka praca w korpo

Gentuki Wydawnictwo: Waneko Seria: Jednotomówki Waneko komiksy
Shachiku Succubus no Hanashi
Amelia Lipko
Waneko
Romans Shounen Anioły/demony Pracownicy biurowi Japonia Współczesność Ecchi Supermoce
Shachiku Succubus no Hanashi
komiksy
Amelia Lipko
Jednotomówki Waneko

Manga bardzo słaba, opis jest bardzo mylący. Mimo, że kreska piękna, fabuła totalnie leży. Jest nudna, ciągnąca się, nie zachęca do czytania.

Ciekawa lekka historia bez jakiegoś większego tła fabularnego, ale przyjemna w odbiorze.
Nie jest to manga wybitna pod żadnym względem ale dla oderwania od pracy można na nią rzucić okiem.
Nie zapadnie mi raczej w pamięć na długo, ale nie żałuję tez poświęconego na nią czasu.

Krótka historia o Sukkubie i jej ofierze, ale czy aby na pewno? Jedna z tych szybkich mang, powiew czegoś innego, nowego, ale jakoś nie zachwyciła :/

Na półkach: , , , ,

ONA WYSSIE Z WAS ENERGIĘ

Najnowsza jednotomówka od Waneko to podbarwiona solidną dawką erotyki komedia. Komedia fantastyczna czy może romantyczna… Jakkolwiek by nie patrzyć na tytuł „Sukkub i jej ciężka praca w korpo” potrafi poprawić humor. I chociaż to rzecz stricte dla facetów, ma swój urok i nie tylko im może przypaść do gustu.

Kim są sukkuby? To demonice, których...

Dyskusje

• Manga