Dziedziczka

Okładka książki Dziedziczka
K.N. Haner Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Efekt Ericka (tom 1) Seria: Pink Book literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Efekt Ericka (tom 1)
Pink Book
Edipresse
2021-02-24
2021-02-24

Okładka książki Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata Czykierda-Grabowska, Melissa Darwood, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali, Karolina Socha, Anna Wolf
Ocena 7,5
Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata C...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
Ocena 7,1
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Szybko się czyta, nie było nudy podczas czytania , super książka

Szybko się czyta, nie było nudy podczas czytania , super książka

Książka przyjemna, jeżeli chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości ;) Znam jednak lepsze książki Pani Haner. Wolę bardziej rozpięte objętości.

Słaba książka dialogi śmieszne i nienaturalne, nie sięgnę po następne części .

Słaba książka dialogi śmieszne i nienaturalne, nie sięgnę po następne części .

Nudna i bardzo krótka historia. Postacie bez wyrazu, główna bohaterka jakby z jakiejś bajki się wyrwała, niby walczy o swoje, jest twarda i pokazuje na co ją stać, a zaraz poddaje się swojej nowej znajomości i tyle ją widziano jeżeli chodzi o mocny charakter. Zobaczymy co będzie dalej, ale czuje już, że to nie będzie historia wysokiego lotu i kunsztu artystycznego.

Bardzo przeciętna książka. Nie wiem o co było tyle szumu.

Bardzo przeciętna książka. Nie wiem o co było tyle szumu.

Fajna historia. Książka na jeden wieczór. Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. To moje drugie spotkanie z twórczością autorki i to uważam za dużo bardziej udane niż poprzednie.

Polecam

Polecam

Jedna ze słabszych książek autorki, krótka i trzeba ją czytać "na raty". Ale mimo to jakoś się wciągnęłam.

Na półkach: , , , ,

Megan Donell ma wszystko: urodę, talent, kochających rodziców i gigantyczną fortunę. Jej rodzina jest jedną z najbogatszych w Nowym Jorku. Mimo to Meg nie zachowuje się jak typowa miliarderka. Nie lubi luksusu i przepychu, chce do wszystkiego dojść sama i ciężko na to pracuje. kończy studia w najbardziej prestiżowe szkole kulinarnej na świecie, zamierza zostać szefem kuchni. Nagle na jej drodze staje przystojny Erick Evans, który zmienia jej życie o 180 stopni. I wszystko byłoby dobrze, gdyby Evans nie miał tylu tajemnic, a w jego spojrzeniu nie czaił się niepokojący mrok.
Czy Meg ulegnie jego urokowi?

To najsłabsza książka którą przeczytałam od Pani K.N. Haner.
Pomysł na powieść dobry ale szkoda że trzeba czytać je w ratach. Jakby to nie mogło być wszystko w jednej książce.
Trochę jestem rozczarowana stylem pisania tej autorki, poprzednie książki są rewelacyjne.

To najsłabsza książka którą przeczytałam od Pani K.N. Haner.

Dodaj cytat z książki Dziedziczka