Niegrzeczna miłość

Okładka książki Niegrzeczna miłość Nana Bekher, Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, Michał Gołkowski, Vi Keeland, Gabriela L. Orione, Riva Scott, Monika Skabara, Alicja Skirgajłło, Ludka Skrzydlewska, Penelope Ward Patronat LC
Okładka książki Niegrzeczna miłość
Nana BekherAnna Bellon Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki
2021-02-10
2021-02-10
Antologia miłośna

Wyróżniona opinia i

Niegrzeczna miłość

przeczytanych książek 289 napisanych opinii 77

Całkiem przyjemne opowiadaniaw środku. Kilka nie bardzo mi podeszło ale większość w niej przedstawionych chciałbym przeczytać o nich coś więcej. Pozostaje lekki niedosyt ale miło było spędzić z nią czas. Polecam 😀

Świetna

Drugi raz na pewno bym po to nie sięgnęła

Dziś przychodzę do Was ze zbiorem dziesięciu miłosnych opowiadań. Każe z nich pokazuje inny aspekt miłości, pożądania, erotyzmu i romantyzmu. Wszystkie mają wspólny czynnik pikanterii i są zdecydowanie niegrzeczne 😄.
Niektóre z nich podobały mi się bardziej, inne mniej. Według mnie najciekawszą opowieść pokazała nam Ludka Skrzydlewska o integracyjnej imprezie w firmie...

Zbiór opowiadań o namiętności. Niektóre są niczym harlekin, inne trochę przesłodzone, ale jest też kilka perełek. Polecam na jesienne wieczory z lampką wina ;)

Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki i ekscytujące prezenty.

10 pikantnych opowiadań
10 Autorek i jeden rodzynek

Powiem Wam ,że po raz pierwszy podobały mi się wszystkie opowiadania w tej antalogi.
Rzadko się to u mnie zdarza.
Książka powstała na Walentynki.
Znajdziemy w nich ,więc dużo miłości, namiętności, a także humoru.

Chciałabym...

OCENA 5/10 - PRZECIĘTNA

Książka bardzo nierówna- jedne opowiadania lepsze, inne gorsze. Jednak wszystkie wydają mi się być płytkie i niosące przesłanie, że seks to to samo, co miłość. Zdecydowanie za bardzo wyidealizowana. Wszyscy bohaterowie nie cierpią walentynek, szukają zabawy, rozwój relacji jest tylko w łóżku, albo w ogóle i potem nazywane jest to miłością. Jestem...

Podobało mi się bardziej niż świąteczna antologia z tej serii. Nadal jest bardzo nierówno jeśli chodzi o poziom opowiadań, ale lepiej.
Zaskoczyło mnie jak podobne do siebie były polskie teksty, zarówno pod względem świata przedstawionego, jak i opisów scen erotycznych. Wszystkie dotyczyły romansów damsko-męskich (osoba świadomie niehetero* pojawiła się tylko w jednym...

Zbiór różnych histori. Jedne lepsze inne nie, całość na plus

Ciekawy zbiór miłosnych opowiadań. Polecam!

• 2021
  • Legimi