Zaopiekuj się mną. Hyzio, piesek ze schroniska

Okładka książki Zaopiekuj się mną. Hyzio, piesek ze schroniska
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
The Shelter Puppy
Zielona Sowa
2020-05-06
2020-05-06
Patryk Dobrowolski
schronisko dla zwierząt 6-8 lat

Klasycznie - urocza i rozczulająca. Tym razem z tematem adoptowania piesków ze schroniska w tle i możliwych wolontariatów, pomocowych akcji społecznych. Emocje i walor edukacyjny.

Dodaj cytat z książki Zaopiekuj się mną. Hyzio, piesek ze schroniska