Teatr Marionetek

Marta Pędzieszczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. opowieści dla młodszych dzieci
9788381197458
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
bajka dla dzieci bajka z morałem bajki dla dzieci książki psychologiczne opowiadania dla dzieci terapia
opowieści dla młodszych dzieci
9788381197458

Bianca-Beata Kotoro: – 14 stycznia 2021

Bianca-Beata Kotoro: psycholog, terapeuta, psychoseksuolog, psychoonkolog, autorka wielu książek, redaktor naczelna magazynu „Po Prostu Żyj”

Zrozumienie problemów emocjonalnych naszych dzieci, oraz dziecka, które jest w każdym z nas, bez względu, ile wiosen mamy za sobą, to nie lada wyzwanie… Ale dzięki tym cudow­nym opowiadaniom...

Terapeutyczne bajki znalazły swoje miejsce w literaturze i chętnie sięgają po nie zarówno rodzice, jak i pedagodzy czy terapeuci. Marta Pędzieszczak zaproponowała nieco inną formę – opowieści psychoedukacyjne.

Niekiedy niełatwo dotrzeć do dzieci lub młodzieży, czasem człowiek zastanawia się, w jaki sposób rozpocząć rozmowę lub jak obrazowo, ale jednak nie dosłownie,...

• Bajki dla dzieci