Czy mogę Ci mówić Mamo

Okładka książki Czy mogę Ci mówić Mamo
Agata Komorowska Wydawnictwo: Edipresse nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czy mogę Ci mówić Mamo
Edipresse
2020-10-15
2020-10-15
Adopcja Dom dziecka

więcej Więcej

Podziwiam wszystkich ludzi adoptujących dzieci. Książka wbija w fotel, wzrusza.

Autorka wpuściła nas bardzo głęboko do swojego życia i serca. Płakałam niejednokrotnie - dziękuje.

Bardzo dużo wiedzy dla rodzica na temat postępowania w trudnych sytuacjach z własnym dzieckiem. Choć głównym tematem jest proces adopcji, moją uwagę zwróciło podejście Pani Agaty do roli rodzica, jej empatia, zrozumienie i nastawienie na komunikację zamiast karania. Jedna z tych książek, którą powinni przeczytać wszyscy konfrontując to z ogólnym obrazem jaki widoczny jest w...

Bardzo wyjątkowa, wielowymiarowa, mądra książka. Początkowo myślałam że będzie o adopcji - jak to wygląda, jak się to załatwia. Myślałam, że książka ma na celu zachęcać ludzi do adopcji szczególnie starszych dzieci. Potem zastanawiałam się czy autorka nie chce zniechęcać ludzi do adopcji. Nic z tych rzeczy... Autorka szczerze relacjonuje swoje życie bez kolorowania i...

przejmująca, wzruszająca, wspaniała! polecam wszystkim

Opowieść przejmująca i opowiedziana rzetelnie. Podziwiam autorkę za dystans do siebie, za bezpośredni przekaz, za szczerość. Chylę czoła przed optymizmem, odwagą.

Bardzo wzruszające, polecam!

Kiedyś pasjonowałam sie lekturą o adopcjach trudnych bądź niekochanych, lub nawet niepełnosprawnych dzieci pióra Cathy Glass. W Polsce procedury by zostać adopcyjnymi rodzicami są nużące, skomplikowane i długie, wymagają wiele od kandydatów. Komorowska sama na co dzień zmagała się z z=wyzwaniami. z mężem sie rozwiodła, gdyż ich syn Krystian urodził się z syndromem Downa,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra, wciągająca, poruszająca książka. Świetnie napisana, na pewno sięgnę po inne dzieła tej Autorki.

Wspaniała. Książka bardziej dla osób które mają dzieci lub rodziców adopcyjnych. Cudowna kobieta. Piękna wewnątrz jak i zewnątrz.

• 2021
  • Audiobook