Badanie podmiotowe i przedmiotowe

Medical Tribune
badanie podmiotowe; badanie przedmiotowe; interna
zdrowie, medycyna
badanie podmiotowe; badanie przedmiotowe; interna

Tak bardzo chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie mam do czego. ;-) I muszę dalej z tym żyć... hehe. A tak całkiem poważnie, pod kątem merytorycznym - książka dopracowana w szczegółach. Zachowana sekwencja wywiadu, dużo ciekawych i - co najważniejsze - potrzebnych w praktyce przyszłego lekarza informacji. Rozmowa z pacjentem przeprowadzona skrupulatnie i z wielkim...

• Dotyczące medycyny
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Badanie podmiotowe i przedmiotowe