Sądy przysięgłych w II Rzeczypospolitej w praktyce Sądu Okręgowego w Krakowie

Jakob Maziarz Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Monografie (Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
Prawo Historia Prawa Historia Ustroju i Prawa Polskiego
Wolters Kluwer Polska
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2017-01-01
Monografie (Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska)
Prawo Historia Prawa Historia Ustroju i Prawa Polskiego
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę