Seks, wino i my

Okładka książki Seks, wino i my Nieznany Carlo
Okładka książki Seks, wino i my
Nieznany Carlo Wydawnictwo: Wydawnictwo Nieznani poezja
poezja
Wydawnictwo Nieznani
2020-12-19
2020-12-19
poezja poezja polska Nieznany Carlo Seks wino i my związki miłość wiersze erotyzm poezja współczesna seks

Bardzo szybko się czyta
Jedyna książka do której wracam
Wiele wierszy potrafię powiedzieć z pamięci

Bardzo szybko się czyta
Jedyna książka do której wracam
Wiele wierszy potrafię powiedzieć z pamięci

Piękna, wyjątkowa i poruszająca. Jak dla mnie 10/10. Warto sprawdzić samemu, przeczytać i sprawdzić jak silne emocje wywołuje.

Warta nie tylko przeczytania, ale przede wszystkim przemyślenia i odnalezienia w niej siebie, swoich uczuć :))

Przeczytałam tą książkę w jeden wieczór, chociaż nie przepadam za czytaniem. Książka jest ciekawa, wciągająca, fajnie się ją czyta, jest przede wszystkim odważnie i mądrze napisana, bo nie każdy zdobył by się na to, żeby opisać to co czuje w danej chwili, na temat jaki opisuje autor książki. Myślę, że każdy z nas miał kiedyś podobną sytuację w życiu i podobnie się czuł, ale nie każdy ma na tyle odwagi żeby to opisać tak jak to zrobił Nieznany Carlo.
Gorąco polecam !

Książka jest naprawdę świetna ! Te opisy są tak prawdziwe, tak wiele z nich łączy się z moimi myślami. Naprawdę polecam, te słowa w ksiazce sa tak bardzo prawdziwe i realistyczne, ze aż szkoda się od niej odrywać.

Książkę miałam w planach czytać spokojnie, fragmentami, wieczorami pod kocykiem. No cóż, nie wyszło! Pochłonęłam całą na raz! Oczywiście, nie żałuję. Pod koniec wzruszyłam się do takiego stopnia, że pociekły mi łzy. Miejscami miałam wrażenie, że to właśnie ja - czytelnik jest ukochaną autora. Uczucia, miłość, smutek, ból są opisane niesamowicie. Po prostu polecam!

Jedna z najlepszych książek, jakie miałam okazji trzymać w rękach.😍
Nie dość, że autor pokazuje prawdziwego siebie, odkrywa swoje wnętrze, te dobre i złe strony, wszystkie swoje słabości to jeszcze pozwala każdemu odnaleźć chociaż jedną stronę, z którą można się utożsamić. Pokazuje, że jeśli jest źle, to i tak jest to tylko chwilowe, zachęca do pracy nad sobą, aby każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. Są momenty, w których oczy same z siebie zachodzą łzami, ale są też takie, w których czytelnik niekontrolowanie się uśmiecha. Jak się weźmie książkę do ręki to nie ma opcji, żeby nie przeczytać jej za jednym zamachem - jedna strona tak zachęca do zetknięcia na kolejną, że nie da się wygrać z tą ciekawością. Ta książka zdecydowanie skardła moje serce, przeczytałam ją trzy razy jednego dnia i na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę czekając na kolejne wydane książki od Nieznanego♥️ Polecam z całego serducha!😍

Jedna z najlepszych książek, jakie miałam okazji trzymać w rękach.😍

Cudowna książka, czytając ją miałam wrażenie jakby była napisana po prostu dla mnie. Czasem łzy cisnęły się do oczu.. Po prostu piękne! ❤️

Gorąco polecam ! Zachwyciła mnie bardzo.

Gorąco polecam ! Zachwyciła mnie bardzo.

Piękna poezja o życiu pełnym miłości w każdym stopniu.
Taa książka trafi każdemu w serce...
POLECAM🖤

Piękna poezja o życiu pełnym miłości w każdym stopniu.
Taa książka trafi każdemu w serce...
POLECAM🖤

• Poezja
  • Przeczytane w 2021
  • Recenzje
  • W prywatnej biblioteczce
  • » sex

Dodaj cytat z książki Seks, wino i my