Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt

Okładka książki Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt
Aneta Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt
Wydawnictwo Skrzat
2020-10-10
2020-10-10
literatura dziecięca książki dla dzieci książki o świętach książki świąteczne dla dzieci

Okładka książki Kilka chwil miłości. Antologia Bartłomiej Bartoszyński, Cassie D., Justyna Dziura, Aneta Grabowska, Anna Głowacz, Małgorzata Kasprzyk, Samanta Louis, Małgorzata Manelska, Adriana Rak, Ana Rose, Alicja Skirgajłło, Dominika Smoleń, Paulina Wiśniewska, Angelika Ślusarczyk
Ocena 7,6
Kilka chwil mi... Bartłomiej Bartoszy...
Okładka książki Pod świątecznym niebem Kinga Baran, Anita Gierak, Aneta Grabowska, Greta Gulsen, Małgorzata Manelska, Nina Nirali, Adriana Rak, Meridiane Sage, Dominika Smoleń, Karolina Staszak, Angelika Ślusarczyk
Ocena 7,1
Pod świąteczny... Kinga Baran, Anita ...

więcej Więcej

To jedna z niezwyklejszych książek świątecznych, jakie dane mi było czytać. Przepiękna, nie lukrowana, niestandardowa, uwrażliwiająca dzieci na to, co nie jest oczywiste, pokazująca, że świat jest różny i nie zawsze taki kolorowy. Ja spłakałam się przy niej jak bóbr. Moja niespełna trzylatka też była przejęta. Piękna książka. Dla pokazania prawdziwego ducha świąt.

• Z biblioteki
  • 2020
  • W & A & T & M

Dodaj cytat z książki Wigilijne opowieści, czyli prawdziwy duch świąt