12 randek na Gwiazdkę

Burda Książki
The Twelve Date of Christmas
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy

Kate jest 34 letnią samotną kobietą, która za namową swojej przyjaciółki decyduje się założyć konto na portalu randkowym gwarantującym znalezienie miłości przed świętami Bożego Narodzenia. Kobietę czeka 12 randek z 12 mężczyznami. Tylu kandydatów, tyle możliwości – to nie może się nie udać. Niestety jak wiemy los potrafi płatać figle i nie wszystko dzieje się zgodnie z...

Książka, w której czuć magię Świąt, czego trudno szukać w innych powieściach.
Bohaterowie dobrze wykreowani, nawet Ci czwartoplanowi. Fabuła ciekawa, podczas czytania miałam wrażenie, że oglądam świąteczny film Hallmarku. :-)
Polecam.

Jedna kobieta kontra dwunastu kandydatów na wymarzonego partnera, podczas gdy w tle lecą największe świąteczne hity. Czy Kate znajdzie tego wymarzonego?

Bardzo lekka powieść świąteczna, którą przeczytałam w kilka godzin. Autorka ma bardzo lekkie pióro, a wykreowani przez nią bohaterowie są z gatunku tych, których nie da się nie lubić. Z pewnością jest to historia pełna...

"12 randek na Gwiazdkę" fajnie mi się ją czytało, wciągnęła mnie od pierwszych stron. Książka dostarcza dużo emocji, idealna książka na święta przy kominku i gorącej czekoladzie. Gorąco polecam.

• Świąteczne
  • 2020