Bestia

Okładka książki Bestia Max Czornyj
Okładka książki Bestia
Max Czornyj Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Eryk Deryło (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Eryk Deryło (tom 7)
Filia
2020-10-14
2020-10-14
9788381952774
literatura polska

Okładka książki Skalpel Judy Melinek, T.J. Mitchell
Skalpel Judy Melinek, T.J. ...
Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Ryszard Ćwirlej, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Robert Małecki, Marta Matyszczak, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Przemysław Żarski, Mariusz Zielke
Awers Adrian Bednarek, Ry...

Jak zwykle fabularne braki maskowane brutalnymi opisami. Strumień świadomości mordercy, zapisany kursywą, polecam w ogóle opuszczać. Każdy kolejny tom coraz słabszy, jakby pisany na kolanie.

25/52/2024

25/52/2024

Każda kolejna książka autora epatuje zwiększonym okrucieństwem, wręcz barbarzyństwem. Komisarz Eryk Deryło wraz z Tamarą Haler tworzą doskonały duet śledczych, którzy uzupełniając się potrafią rozwiązać najgorszą nawet sprawę kryminalną. Na miejscu zbrodni widzieli już niejedno i niewiele jest w stanie ich zaskoczyć. A jednak tym razem mordercy się to udało. Szybka, dynamiczna akcja, duszna i mroczna atmosfera, napięcie graniczące z grozą i kaskada wywołanych w czytelniku emocji. Troszkę rozczarowało mnie samo zakończenie, wolę gdy przestępca ponosi karna odpowiedzialność niż sam sobie ją wymierza. Ogólnie – super powieść.

„Bestia“ to już 7 część książek o komisarzu Darylo. W tej części akcja dzieje się od samego początku. Makabryczne morderstwa w Lublinie. Wszystko wskazuje na to że bestia powróciła , ale czy napewno. Przecież Lubow siedzi w więzieniu , jednak mmpopoelbiane morderstwa są tak podobne do tych z jego książek , które też on naprawdę popełnił. Czy ktoś to naśladuje?
Kolejna część , w które akcja toczy się od samego początku do końca. Polecam książki Czornyja można brać w ciemno

Kolejna...

Czornyj stal sie jednym z moich ulubionych autorow rewelacyjnych sensacji. Jego książki zapadaja w pamięć, dzięki wielowątkowej, ciekawej fabule, zroznicowanym i nie tuzinkowym postaciom, oraz pędzącej akcji. Thillery tego autora wciągają od pierwszych stron a w dalszej części potrafią szokować. Rewelacyjna rozrywka! Polecam bardzo mocno :-))

To była najlepsza część! Morderstwa z książki realizowane przez degenerata? Miodzio👌🏻
Po prostu bawiłam się znakomicie 🫶🏻🖤

Po prostu bawiłam się znakomicie 🫶🏻🖤

Jak dla mnie książka mało wciągająca . Praktycznie wszytko jest przewidywalne...brak elementu zaskoczenia. Dużo się dzieje , ale jakoś to wszystko dla mnie trochę mdłe.

Jest to moja pierwsza przeczytana książka tego autora. Książka wciągająca, jednak jak dla mnie opisy pokiereszowanych zwłok były aż nazbyt dokładne. Rozumiem, że "poradnik pisarza" jest niejako wprzęgnięty w fabułę, jednak miałem wrażenie jakoby rzeczywiście miał on pomóc pisać książkę. Ogólnie książka ciekawa, jednak nie wiem, czy aż w takim stopniu, by kontynuować przygodę z Deryłą.

Niby się dzieje, ale to dzianie jakieś takie bez nerwu. Postaci przewidywalne do bólu, papierowe, krew się leje aż do przesytu, jakieś okropności makabryczne, trupy, trupy... Tempo uzyskane prostym zabiegiem skrócenia rozdziałów, niczym więcej. No i napięcia nie ma, właściwie to wieje nudą. I zakończenie takie sobie. Przypuszczam, że jutro już nie będę pamiętać, o czym jest ta książka.

Świetna, świetna, rewelka. To aż chce się czytać.

Świetna, świetna, rewelka. To aż chce się czytać.

Max Czornyj Bestia Zobacz więcej
Max Czornyj Bestia Zobacz więcej