Złudne nadzieje. Tom 1

Okładka książki Złudne nadzieje. Tom 1 Adriana Rak
Okładka książki Złudne nadzieje. Tom 1
Adriana Rak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Złudne nadzieje (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złudne nadzieje (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-02-09
2021-02-09
romans toksyczna miłość miłość zdrada

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Natalia tkwi w toksycznym związku i codziennie przechodziła przez piekło, jakie serwował jej Adam, jej przyszły mąż. Dziewczyna nie miała już nadziei na lepsze jutro i stara się pogodzić ze swoim losem.
Pewnego dnia Natalia podejrzewa, że jest w ciąży, ale nie może nikomu o tym powiedzieć. Na każdym kroku jest pilnowana przez ochroniarzy Adama. Pewnego dnia postanawia, że musi się wyrwać z tego piekła. Lecz czy będzie miała na tyle siły i odwagi, aby to zrobić?
Po występie w klubie Adama, na Natalię czeka niespodziewany gość. Tajemniczym mężczyzną okazuje się jej wielka miłość z czasów młodości, Daniel, który przedstawia jej plan ucieczki...

Czy Natali uda się wyrwać z rąk potwora?

Twórczość Adriany Rak miałam już przyjemność poznać, jednak ta historia różni się od poprzednich.
Tutaj znajdziemy przemoc zarówno fizyczną jak i psychiczną, odizolowanie, dawną miłość i akcje toczącą się zarówno za granicą jak i w Polsce.
Książkę czytało mi się bardzo dobrze, z resztą jak poprzednie książki autorki. Muszę przyznać, że książka "Złudne nadzieje" czekała troszkę długo na swoją kolej, ale to tylko ze względu na to, że ja czekałam na tom 2 :)
Spodobała mi się taka odsłona Adriany Rak i nie mogę się doczekać kiedy zacznę czytać kolejny tom.

Polecam 😉

Usiądźcie wygodnie, bo książka miejscami wciśnie Was w fotel, gdyż
jest pełna emocji i w dodatku te złe mają tutaj niestety większe pole do popisu.
Autorka za sprawą głównej bohaterki, Natalii, ukazuje funkcjonowanie w toksycznym związku, gdzie przemoc jest na pierwszym miejscu, a przecież jak ktoś kocha, to nie powinien stosować przemocy, jednak ...

Autorka stopniuje napięcie, czasami wraca do przeszłości, która w taki
a nie inny sposób wpłynęła na pewne działania.
Przełom, nadzieja, ratunek i to ze strony byłego chłopaka - czy to się
uda? Czy jednak to tylko złudne nadzieje?
Czytajcie, bo emocji nie zabraknie a gdy nadejdzie koniec, to pozostaje
tylko czekać na ciąg dalszy, bo jeszcze wiele przed bohaterami i przed czytelnikiem.

Usiądźcie wygodnie, bo książka miejscami wciśnie Was w fotel, gdyż

Autorka stopniuje...

❤️ RECENZJA ❤️

Kochani dziś czas na książkę, którą już dawno miałam w planie i w końcu przyszła na nią pora, a mowa o powieści „Złudne nadzieje” Tom 1.
Cudowna historia o miłości, nadziei i cierpieniu.
Pióro autorki bardzo lubię i czułam, że i ta fabuła mnie zaskoczy i oczywiście tak było. Jest to jedna z książek, od której trudno się oderwać, choćby na moment.
W tej powieści znajdziecie dużo emocji, miłości, namiętności, pożądania, nadziei na lepsze jutro, przemocy fizycznej, psychicznej, bólu, jak i cierpienia.

Czy o bolącej przeszłości da się zapomnieć?

Natalia osoba skromna, wycofana bojąca się zaufać komukolwiek. Bardzo jej współczułam sytuacji, w jakiej się znalazła. Toksyczny partner, który z początku był ideałem mężczyzny. Szybko okazało się, że jest inaczej, a jej życie to koszmar, w którym tkwi.
Czy wszystko ma swój czas?
Czy Natalia będzie miała na tyle siły, aby uciec?
Czy ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń?
Daniel, który jest jej wybawicielem, a zarazem dawną miłością, z którą wiązała przyszłość.
Czy mężczyzna pomoże Natalii zapomnieć o tym, co ją spotkało?
Czy odżyją w nich dawne uczucia?
Co ich czeka?

Historia Natalii nie tylko uczy, ale i również porusza emocjonalnie czytelnika.

Nie ukrywam, fajnie się czytało o ich relacji, i to, co działo, się między nimi z każdym rozdziałem sprawiało, że miałam ochotę na więcej i więcej. A sceny gorących uniesień między nimi dodawały smaku pikanterii. Nie było ich za mało, za dużo jak dla mnie w sam raz.
Koniecznie przeczytajcie, bo naprawdę warto. 🥰

Zakończenie totalny bum 🤯 autorka zostawiła duży niedosyt na koniec, ale bardzo się cieszę, że już niedługo będę mieć możliwość przeczytania drugiego tomu.
Gorąco wam polecam. ❤️

Pamiętajmy, jeśli jesteśmy, świadkami przemocy nigdy nie bądźmy obojętni na krzywdę drugiej osoby. Czasami jeden nasz mały gest może zmienić na lepsze czyjeś życie.

⭐ 9 /10

❤️ RECENZJA ❤️

Cudowna historia o miłości, nadziei i cierpieniu.
W tej...

Część Wam nadrobiłam prawie wszystkie książki recenzenckie z czerwca na lipiec mam jeszcze sporo pomimo choroby która mnie nie chce opuścić daje radę 😁a jeszcze Book Toury mi idą dwa i trzeci kończę ❤️
Dzisiaj ostania recenzja ten dzień

💕Recenzja 💕

"Złudne nadzieje"
Tom 1

Autorka
Adriana Rak]

Wydawnictwo

"Złudne nadzieje ,"to książka o nadziei na
lepsze życie, miłość ale czy to nie złudne nadzieje? Bohaterka książki Natalia ma
kiepskie życie jej narzeczony traktuje ją jak worek treningiowy od dawna chce się uwolnić od niego udaje jej się to dzięki jej dawnej miłości Daniela wyjeżdżają tam gdzie nie może jej znaleźć narzeczony .
Przebywając z Danielem Natalia odżywa i dawne uczucie pomiędzy nimi też .
Bardzo współczułam Natali .Za to Daniel był dla niej bardzo opiekuńczy ,troskliwy.
Książka ma mnóstwo emocji.Bardzo się to spodobało.Pierwszy raz czytałam książkę pani
Adrianny i nie zawiodłam się .
A zakończenie oj tego się nie spodziewałam .Czekam na dalsze losy bohaterów .

To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi, że ONA zapomni o tobie...
Natalia jest młodą kobietą, która tkwi w toksycznym związku i codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość, stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, ale kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia postawić wszystko na jedną kartę i wykorzystać szansę na ratunek. Wybawicielem dziewczyny okazuje się jej wielka miłość z lat młodości. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy uda się zapomnieć przykre doświadczenia z przeszłości, czy jednak nie pozwolą się one cieszyć nową codziennością?

Bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania książki i egzemplarz autorce Adriana Rak]
❤️❤️❤️

Adriana Rak]

Wydawnictwo

"Złudne nadzieje ,"to książka o nadziei na
lepsze...

"To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie znaczy, że ONA zapomni o Tobie..."

Natalia to młoda kobieta. Niestety tkwi w toksycznych związku, z którego ma samo cierpienie. Powoli już godzi się ze swoim losem, no bo co może zrobić?

Pewnego razu jednak pojawia się światełko nadziei na lepsze jutro. Postanawia skorzystać z oferowanej pomocy i zaryzykować. Nie zdziwi was pewnie, gdy napisze, że jej wybawcą jest młodzieńcza miłość Natalii? Tylko co, gdy wracają przykre wspomnienia sprzed lat?

Twórczość Ady znam nie od dziś. Zawsze byłam zadowolona. Teraz też jestem zadowolona no bo inaczej być nie mogło. Jedno czego żałuję to, że tak późno wzięłam się za tę książkę!!

Wspaniale pokazane zostało zachowanie osoby, która tkwi w toksycznej relacji. Natalia była wycofana, nieufna, skryta. Po prostu bała się nawiązywać jakiekolwiek kontakty z ludźmi. Partner odsunął ją również od rodziny.

Niezwykle lekko się czyta te historie. Styl autorki po prostu kocham całym sercem❤️Zawsze chętnie sięgam po jej twórczość i to się prawdopodobnie nie zmieni.

Świetnie utrzymana fabuła, nie zauważyłam żadnego pogubienia się w historii. Każda sytuacja, jaka miała miejsce, miała tez swój sens.

Niektórzy mogą na początku książki kręcić nosem bo wszystko dzieje dosyć szybko. Jednak gdy już Natalia ucieka od partnera to akcja zdecydowanie zwalnia. Wtedy już na spokojnie płyniemy przez historię. No ale nie ma tego złego... Bo ta szybka akcja z początku to coś co akurat lubię bo wkręca mnie w dalsze czytanie.

Fajne dla mnie jest też to, że autorka ciekawie pokazała do czego może posunąć się osoba obsesyjnie pragnąca zatrzymać partnera przy sobie. To chore i myślę, że wszyscy to wiemy. Jednak to jest bardzo ważny temat i cieszę się, że został poruszony. Wielu ludzi nawet nie ma pojęcia, że żyje w toksycznym związku bo wciąż ma jedynie klapki na oczach.

Czy zaskoczyła mnie ta książka czymś? Nie, ale wiecie co? To mi w ogóle nie przeszkadza. Dlaczego? Bo to naprawdę kawał świetnej książki dający do myślenia. Mi się bardzo podobała ❤️ I z wielką chęcią sięgnę po drugi tom bo zakończenie jest intrygujące 😁😁

Próba pocieszenia po złamanym sercu doprowadza do tego,że Natalia trafia w łapy zwyrodnialca. Tkwiąc w chorym związku pogodziła się ze swym losem i nie ma nadziei,że jej życie kiedykolwiek się zmieni. Niespodziewanie na prośbę jej rodziny z pomocą przychodzi Daniel,czyli mężczyzna,który zburzył kiedyś jej cały świat. Czy skorzysta z ojazji na wyrwanie się z koszmaru? Czy miłość między bohaterami wygasła wraz z rozstaniem? Czy można uciec od psychopaty? Przeczytajcie aby się przekonać 😊

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki,ale na pewno nie ostatnie. Historia Natalii zostanie w mojej głowie na bardzo długo. Czytając zastanawiałam się skąd biorą się ludzie tacy jak Adam,czemu jest w nich tyle agresji i chęci do krzywdzenia innych. Bardzo współczułam bohaterce i trzymałam kciuki za powodzenie misji ratunkowej. Od początku książka bardzo mi się spodobała i z niecierpliwością czytałam kolejne strony by zobaczyć co będzie dalej. To jedna z tych historii,które chce się jak najszybciej przeczytać żeby poznać zakończenie,a jednocześnie marzy się o tym żeby trwała jak najdłużej😅 Zakończenie wgniotło mnie w fotel, moja kochana autorko jak można zostawić czytelnika z taką niewiadomą ja się pytam?😁 Już przebieram nóżkami w oczekiwaniu na tom 2,a wam Kochani polecam tę pozycję z całego mego czarnego serca😈❤🖤

RECENZJA
Pierwsza w Nowym Roku 😘

Złudne nadzieję
Adrianna Rak
💥 Wydawnictwo Waspos
💥Kategoria literatura obyczajowa romans
💥Premiera

#RECENZJA

Ucieczka przed tyranem przed samym ślubem .
Kolejna nie łatwa decyzja musiała ją podjąć ,aby żyć dalej .Wśród bliskich ma same przychylne osoby dlatego może liczyć na nich ❤️

Człowiek tyran nie lubi sprzeciwu ,który ma konflikt z całym społeczeństwem , wyżywa się na przyszłej żonie .
Dawniej na jej drodze już się pojawił ,,,,,,,,,on,,,,,,,, lecz to nie był jeszcze ich czas tym razem wyciągnął do niej pomocną dłoń .
Prywatne jego życie jego interesy są też skomplikowane ,
Mogą mieć wpływ na dalsze ich losy .Czy uda się wszystko pogodzić zmienić .

Jej nadzieja rozbłyska, na lepszą przyszłość, lecz czy tak się skończy ........ żyli długo i szczęśliwie tym razem ....... 😓
Autorka pokazuje jak każda decyzja w życiu może ją zmienić .
Jedna zla decyzja i życie staje się koszmarem, pech nie odpuszcza .

Przeczytałam ja zdecydowanie za szybko ,dobrze napisana zrozumiale przeskakuje z wątków z zaciekawieniem brnęłam dalej ❤️

Kolejna książka ,która przeczytałam i dramat osób maltretowanych ,tak bardzo ten temat jest spychany na bok ,a tak bardzo mi znany . Każdemu w każdej chwili można pomóc ,rozejrzyjmy się w około może wśród nas jest ktoś kto tego potrzebuje .
Cała książka tak jak i jej końcówka zaskakuje kolejne wątki sprawiają ,że czekam na następną część z niecierpliwością 😓😓😓😓😓😓
😱😱😱😱😱😱😱😱
Dziękuję za książkę
Która dostałam osobiście od Autorki ❤️ jako prezent pod choinkę dzięki akcja wymianę kartek świątecznych 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

RECENZJA
Pierwsza w Nowym Roku 😘

Złudne nadzieję
Adrianna Rak
💥 Wydawnictwo Waspos
💥Kategoria literatura obyczajowa romans
💥Premiera

#RECENZJA

Ucieczka przed tyranem przed samym ślubem .

Człowiek tyran nie lubi sprzeciwu ,który...

Natalia próbując zapomnieć o złamanym sercu, szuka pocieszenia. Poznaje Adama, dziewczyna myślała, że znalazła idealnego partnera, niestety to tylko pozory. Adam urządzą z jej życia piekło, dopiero niespodziewany impuls sprawia, że dziewczyna szuka ratunku. Z pomocą przybywa jej dawna miłość, Daniel. Gdy wydaje się, że można zacząć żyć zwyczajnym życiem, przeszłość powraca...
Co sprawiło, że Natalia i Daniel rozstali się?
Do czego jest zdolny Adam, by odzyskać Natalię?
Książka porusza ważny temat przemocy nie tylko fizycznej, ale również psychicznej, ale również współuzależnienia od oprawcy, bierność ofiary i udawanie, że nic się nie dzieje. Otoczenie natomiast też udaje, że nic nie słyszy i nie widzi. Pomimo trudnego tematu przemocy, jest to niesamowicie poruszająca książka, która sprawia, że człowieka jest nią zachwycony i czyta się ją niezwykle szybko, choć muszę szczerze przyznać, że nie na takie zakończenie liczyłam. Co niestety sprawia, że czekam na kolejną część z niecierpliwością tego jak potoczą się losy Natalii, Daniela i Adama.

"Złudne nadzieje. Tom 1" autorstwa Adriany Rak to piękna historia o miłości, pożądaniu, a także nadziei na lepsze jutro.
Nasza główna bohaterka Natalia jest młodą dziewczyną, która żyje z bardzo toksycznym partnerem. Ma już dość takiego zachowania, dlatego też od dłuższego czasu rozmyśla rozstanie się z chłopakiem. Na pomoc przychodzi jej Daniel - jej wielka dawna miłość. To z jego pomocą ucieka od partnera. Bardzo dobrze się czuje w jego towarzystwie.
Czy jest szansa, że między Natalią, a Danielem odżyje dawne uczucie?
Czy napewno jest bezpieczna i były partner jej nie znajdzie?
Tego i wiele więcej dowiecie się czytając tą piękną książkę.
Ta historia jest bardzo emocjonalna.
Historia Natalii... To co musiała przejść z byłym partnerem, bardzo mnie poruszyło.
Od pierwszych stron wiedziałam, że kolejny raz się nie zawiodę.
Z profilu Autorki wiem, że już niedługo będziemy mogli przeczytać drugi tom tej historii.
Dziękuję Adrianie Rak za egzemplarz do recenzji. 💖
#złudnenadzieje #tom1 #adrianarak #waspos #wydawnictwowaspos #recenzja2023 #świetnaksiążka Adriana Rak - autorka Wydawnictwo WasPos

Historia jest dobra, ale jak dla mnie po takim toksycznym związku szybko wskoczyła w łóżko odrazu z innym i nie ważne, że kiedyś tworzyli pare. Mogło być trochę lepsze.

• 2021
  • Legimi