Jak to działa? Religie świata

Jak to działa?
Wydawnictwo SBM
2019-10-01
2019-10-01
religia wierzenia judaizm chrześcijaństwo buddyzm taoizm islam Bóg Jezus Allah Budda hinduizm szintoizm konfucjonizm

1973

O ile nie ma sie zbyt wygórowanych oczekiwań, książka jest całkiem niezła.
Mam tylko dwa zastrzeżenia :
1. Gdybym nie była ateistką na pewno nie zachwycałoby mnie podejście autorów, jakoby Jezus był twoim kumplem, i najlepszym przyjacielem 😬🤣

2. Brak totalnie nawet krótkiej inf.

Rozumiem, że to tylko wstęp do religioznawstwa, no i książka dla młodego czytelnika, ale jednak mogła chociaż napomknąć...

O ile nie ma sie zbyt wygórowanych oczekiwań, książka jest całkiem niezła.
Mam tylko dwa zastrzeżenia :

2. Brak totalnie nawet krótkiej inf.
o Mitologii Greckiej, Słowiańskiej, Japońskiej oraz runach, Mitologii Skandynawskiej....

Dodaj cytat z książki Jak to działa? Religie świata