Cyberbezpieczeństwo. Zarys wykładu

Okładka książki Cyberbezpieczeństwo. Zarys wykładu
Cezary Banasiński Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Akademicka prawo inne
inne
Akademicka prawo
Wolters Kluwer Polska
2018-11-09
2018-11-09
Cyberbezpieczeństwo bezpieczeństwo Prawo Prawo karne Prawo cywilne

Okładka książki Prawo gospodarcze. Zagadnienia administracyjnoprawne Cezary Banasiński, Krzysztof Glibowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Krzysztof Maurycy Jaroszyński, Remigiusz Kaszubski, Marek Wierzbowski
Ocena 5,3
Prawo gospodar... Cezary Banasiński,&...