Magiczny świat Ran #1

Okładka książki Magiczny świat Ran #1 Aki Irie
Okładka książki Magiczny świat Ran #1
Aki Irie Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Magiczny świat Ran (tom 1) komiksy
komiksy
Magiczny świat Ran (tom 1)
乱と灰色の世界 (Ran to Haiiro no Sekai)
Studio JG
2020-07-17
2020-07-17
2018-11-20
Martyna Zdonek
magia przygoda fantastyka tajemnica seinen manga

Nie urzekła mnie ta historia. Nudna i chyba nie dla dziewczyn. Nie rozumiem fenomenu tego. Za to ma piękną kreskę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetny komiks. Ciekawe wątki , fajni bohaterowie . Można się pośmiać , ale historia nie jest banalna. Były chwile ze wątek gubiłam jednakże uważam że warto przeczytać .

2030

Manga magiczna, małą czarownica, i duża czarownica jej mama, i jeszcze masa innych magicznych postaci. Ale pod tą otoczką uroczej mangi dla dzieci, z dziećmi i miłej sympatycznej kreski, kryje się taki rodzaj zboczeństw i deprawacji.. albo za dużo ero-mang czytam. No, ale mała dziewczynka a nagle, laska taka, że szprycha że hej! No to samo to o czymś świadczy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeurocza manga z humorem, nie można się oderwać!

Przeurocza manga z humorem, nie można się oderwać!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaczyna się bardzo dobrze. Podoba mi się kreska.

Zaczyna się bardzo dobrze. Podoba mi się kreska.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Spodziewałem się po tej serii, czegoś innego i zupełnie nie wiem czego. Pewnie dlatego przez pierwsze kilka rozdziałów byłem umiarkowanie zadowolony. Potem jest jednak lepiej! Wykreowany świat zaskakuje ilością smaczków i zasad. Postacie są różnorodne i zwykle całkiem oryginalnie. Jest śmiesznie i absurdalnie, a całość wygląda świetnie nawet jeśli czasami za dużo w tym wszystkim ozdobników. Jest bardzo dobrze, a może następnych tomach będzie rewelacyjnie.

Rany rzodkiew! Niesamowicie ciepła i sympatyczna historia, mimo pewnych elementów molestowania seksualnego, które na szczęście nie są bagatelizowane i traktowane jako dowcip. Wszystko - począwszy od ilustracji, złożoności przedstawionego świata, elementów japońskiej mitologi i interesujących bohaterów po ekskluzywne wydanie Studia JG - umiliło mi lekturę i poprawiło humor po jej zakończeniu. Czekam z zniecierpliwieniem na kontynuacje. <3

• Manga
  • Mangi
  • Mangi 2022
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Magiczny świat Ran #1

Okładka książki Eskorta René Goscinny, Morris
Eskorta René Goscinny, Morr...
Okładka książki Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Lee
Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Le...
Okładka książki Vigilante. Samozwańczy Stróż Prawa Jim Baikie, Alan Moore, Don Newton, Chuck Patton, George Pérez, Keith Pollard, Marv Wolfman
Vigilante. Sam... Jim Baikie, Alan Mo...
Okładka książki Szkoła latania. Kajko i Kokosz. Wydanie urodzinowe! Łukasz Auguścik, Piotr Bednarczyk, Krzysztof Budziejewski, Nikodem Cabala, Janusz Christa, Marta Falkowska, Mieczysław Fijał, Krzysztof Gawronkiewicz, Ernesto Gonzales, Rafał Gosieniecki, Jakub Grochola, Piotr Hołod, Tomasz Kaczkowski, Karol Kalinowski, Magdalena Kania, Zbigniew Kasprzak, Sławomir Kiełbus, Jakub Kijuc, Adam Kmiołek, Berenika Kołomycka, Krzysztof Kopeć, Andrzej Łaski, Tomasz Lew Leśniak, Jacek Michalski, Piotr Nowacki, Marek Oleksicki, Wojciech Olszówka (ilustrator), Tomasz Piorunowski, Hubert Ronek, Artur Ruducha, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik, Jacek Skrzydlewski, Wiesław Skupniewicz, Mateusz Skutnik, Michał Śledziński, Mikołaj Spionek, Agnieszka Surma, Przemysław Surma, Agnieszka Świętek, Urszula Szerszeń, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Przemysław Truściński, Krzysztof Trystuła, Marek Turek, Kajetan Wykurz, Zofia Żelazny
Szkoła latania... Łukasz Auguścik, Pi...