rozwińzwiń

Okładka książki Magiczny świat Ran #1 Aki Irie
Okładka książki Magiczny świat Ran #1
Aki Irie Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Magiczny świat Ran (tom 1) komiksy
komiksy
Magiczny świat Ran (tom 1)
乱と灰色の世界 (Ran to Haiiro no Sekai)
Studio JG
2020-07-17
2020-07-17
Data 1. wydania:
2018-11-20
Martyna Zdonek
magia przygoda fantastyka tajemnica seinen manga

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Nie urzekła mnie ta historia. Nudna i chyba nie dla dziewczyn. Nie rozumiem fenomenu tego. Za to ma piękną kreskę.

Świetny komiks. Ciekawe wątki , fajni bohaterowie . Można się pośmiać , ale historia nie jest banalna. Były chwile ze wątek gubiłam jednakże uważam że warto przeczytać .

Manga magiczna, małą czarownica, i duża czarownica jej mama, i jeszcze masa innych magicznych postaci. Ale pod tą otoczką uroczej mangi dla dzieci, z dziećmi i miłej sympatycznej kreski, kryje się taki rodzaj zboczeństw i deprawacji.. albo za dużo ero-mang czytam. No, ale mała dziewczynka a nagle, laska taka, że szprycha że hej! No to samo to o czymś świadczy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeurocza manga z humorem, nie można się oderwać!

Przeurocza manga z humorem, nie można się oderwać!

Zaczyna się bardzo dobrze. Podoba mi się kreska.

Zaczyna się bardzo dobrze. Podoba mi się kreska.

Spodziewałem się po tej serii, czegoś innego i zupełnie nie wiem czego. Pewnie dlatego przez pierwsze kilka rozdziałów byłem umiarkowanie zadowolony. Potem jest jednak lepiej! Wykreowany świat zaskakuje ilością smaczków i zasad. Postacie są różnorodne i zwykle całkiem oryginalnie. Jest śmiesznie i absurdalnie, a całość wygląda świetnie nawet jeśli czasami za dużo w tym wszystkim ozdobników. Jest bardzo dobrze, a może następnych tomach będzie rewelacyjnie.

Rany rzodkiew! Niesamowicie ciepła i sympatyczna historia, mimo pewnych elementów molestowania seksualnego, które na szczęście nie są bagatelizowane i traktowane jako dowcip. Wszystko - począwszy od ilustracji, złożoności przedstawionego świata, elementów japońskiej mitologi i interesujących bohaterów po ekskluzywne wydanie Studia JG - umiliło mi lekturę i poprawiło humor po jej zakończeniu. Czekam z zniecierpliwieniem na kontynuacje. <3

• Manga
  • Mangi