Magiczny świat Ran #3

Okładka książki Magiczny świat Ran #3
Aki Irie Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Magiczny świat Ran (tom 3) komiksy
komiksy
Magiczny świat Ran (tom 3)
乱と灰色の世界 (Ran to Haiiro no Sekai)
Studio JG
2021-04-26
2021-04-26
Martyna Zdonek
magia przygoda fantastyka tajemnica seinen manga

Na półkach: , , , ,

Jak dotychczas po lekturze dwóch tomów czułam się rozanielona, tak po tej części, jestem rozbita i pozostawiona cała we łzach. Wciąż ten tytuł zachwyca przepięknym i dokładnym warsztatem artystki, niesamowicie bogatym japońskim folklorem i przeplatającymi się wątkami, jednak wydarzenia z ocenianego tomu złamały mi serce. I to też dowodzi wielkości Aki Irie, ponieważ jest w stanie wzruszyć czytelnika nad losem bardzo antypatycznej postaci jaką był Outarou.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W tym tomie mamy mnóstwo akcji i nieoczekiwanych wydarzeń. Bardzo fajnie to wyszło.

Szkoda mi, troszeczkę małej Ran. Ale inaczej nie mogło się to skończyć.

Szkoda mi, troszeczkę małej Ran. Ale inaczej nie mogło się to skończyć.

Dodaj cytat z książki Magiczny świat Ran #3