City of the Lost

Kelley Armstrong Wydawnictwo: Sphere Cykl: Rockton (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Sphere
zmiana tożsamości ucieczka Kanada morderstwo
Rockton (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
angielski
zmiana tożsamości ucieczka Kanada morderstwo

dobrze napisana, trzymająca w napięciu książka z fantastycznymi opisami ludzi, miejsc i emocji, ale trochę rozczarowującym zakończeniem i nieco infantylnym wątkiem romantycznym. niemniej pomysł na fabułę jest bardzo dobry, a całość czyta się w oka mgnieniu. summa summarum polecam (:

• Ebook
  • In english