Baśń o ziemnych ludkach

Gebethner i Wolff
ludki krasnoludki las
literatura dziecięca
ludki krasnoludki las
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Bardzo jasna w wydźwięku, pozytywna i optymistyczna historyjka o tym jak mieszkające pod ziemią wesołe ludki, gdy przychodzi wiosna wychodzą jej na powitanie i są bardzo pomocne i uczynne. Nie ma tu jakichś emocjonujących perypetii, ale czytając ten ciepły utwór dla dzieci nie sposób się nie uśmiechać. Książka nie jest już wznawiana, trudno ją też znaleźć w bibliotece, ale...

• Dla dzieci
  • 1984–1989
  • Półeczka wnuczka
  • INFO: Z dzieciństwa
  • Przeczytane - Dla dzieci
  • 2015

Dodaj cytat z książki Baśń o ziemnych ludkach